Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2022)
Parasal olduğu kadar duygusal açılardan da şanlısınız. Ancak bazı düşüncesiz davranışlarınız nedeniyle birlikte olduğunuz kimsenin kıskançlığını uyandırabilirsiniz. Siz bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğin bazı tavır ya da sözleri sizde kuşku uyandırabilir. Siz bir erkekseniz çevrenizdeki kadınlarla fazla ilgilenmeniz beraber olduğunuz kişiyi sinirlendirebilir. Herhangi bir ard niyetiniz olmasa bile davranışlarınız yanlış değerlendirilebilir. Paranızı iyi saklamalı ve değerlendirmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Ocak 2022)
Özlem duyulduğunuz bir yer var. Oradan ayrı kalmakla böylesi bir özleme düşeceğinizi siz de düşünmemiş gibisiniz. Bu karşılıklı özlem, çok seyrek kavuşmalarla giderilebilecek. Kendinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için kendinizle çok barışıksınız. Bunu kendini beğenmişlik sınırlarına da taşırmıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2022)
Sabırsızlığınızı ön plana çıkartıyorsunuz. Mars'ın hakimiyetine kapılmamalısınız. İçinizden geçenleri ani söylemeniz başkalarını kırıyor. Bu konuda fazla dikkatsiz davranıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2022)
İşte bazen gözünüz hiçbir şeyi görmüyor. İçinizde kopan fırtınalardan çevrenizi de haberdar etseydiniz, onlar da hazırlıksız yakalanmazdı. Neyse, siz yine de bugün işinizi ihmal etmeyin. Kendinizi tam olarak veremeseniz bile en azından görüş alışverişiyle fayda sağlamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2022)
Gün içinde ara ara duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz. Kalabalık çevrelerde bulunacaksınız. Ancak sohbetlerinizde ufak dalıp gitmeler olabilir. Yardımsever duygularla hareket edip yeni sorumluluklar üstlenmenizde yüksek bir olasılık. İşle ilgili güzel haberler gözüküyor. İşten gelecek maddi kazançlarda da hareketlilik var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Ocak 2022)
İş hayatınızı riske atıyorsunuz. İkili ilişkilerde de fazla açık değilsiniz. Karşınızdaki sizden kesin yanıt bekliyor. Çoğu zaman tutarsız ya da yetersiz bilgiler vererek iş ilişkilerinizde hatalı davranışlar sergiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2022)
İş ortaklığı içinde olduğunuz biri, sizi bugünlerde hayal kırıklığına uğratabilir. Bu kişiyi hakkettiğinden fazla önemsediğinizi fark edemiyorsunuz. Bu, sizdeki birtakım duygusal yığılmaların yansıması olabilir. Alacaklarınızı gününüzde alamamanız, planlarınızı sürekli değiştirmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Ocak 2022)
Bugün kaynaklarınızı düzenlemek için çaba sarfedebileceğiniz görülüyor. Kendiniz ve sevdikleriniz için para harcamak hoşunuza gidebilir ve harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Kendinize uygun yatırımlar seçmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Ocak 2022)
Duygusal reaksiyonlarınızı törpülemeniz gerekebilir. Evle ilgili konular dikkat uyandırırken, işe odaklanmakta güçlük çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed