Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2023)
Belli anlaşmalar, üzerinde uzlaşılması gereken konular veya yapılması gereken düzenlemelerde sizin girişimde bulunmanız gerekebilir. Soru sormalı, araştırmacı olmalı ve en ince detayı dahi atlamamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Ocak 2023)
Sıkıntılarınızdan bir an evvel kurtulmak istiyorsunuz. Fakat bunun için kendinizde yeterli gücü bulamıyorsunuz. Gün içinde bazı kimselerle konuşmak isteyebilirsiniz. Enerjiniz gün boyunca yüksek olabilir. Sportif faaliyetlerle meşgul olmanız için uygun bir gün olacaktır. Bugün öğle saatlerinde alacağınız bir haber sizi etkileyecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2023)
AŞK: Anlaşamadığınız bazı konularda partnerinizle ters düşebilirsiniz. Oysa onunla mutlaka müşterek bir çözüm yolu bulabilirsiniz. Sizler çok iyi anlaşabilen çiftlersiniz. PARA: Bir takım egolarınızı tatmin etmeye çalışıyorsunuz. Bu durum sizler için sadece bir tür geçiş sayılabilir. Böyle devam etmemelisiniz. İşinizi sonladırabilirler. SAĞLIK: Bugün su sporları için uygun değilsiniz.Arasıra ayak veya el kasılmaları hissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2023)
Gün boyunca yaşananları ya da insanlarla aranızda geçen konuşmaları o kadar da büyütmeyin içinizde. Karşınızdakiyle açıkça konuşup aklınızdakileri sorun. Kafanızı karıştıranları bırakın, temelsiz senaryolar yazıp kahrolmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2023)
Başkaları ile olan parasal paylaşımlar dikkat çekiyor. Belki yabancıları içine alan ortaklıklar size maddi açıdan yeni şanslar getirebilir. Ancak daha temkinli olmalı, risk içeren konuları iyi gözlemelisiniz. Eşle olan ortak harcamaları tekrar gözden geçirmeniz lazım. Kaynaklarınızı savurganca tüketmek yerine yeni yatırım planları üzerinde durabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Ocak 2023)
İş yaşamınızda çok büyük olmasa da bazı problemlerle karşılaşacaksınız. Bazı anlaşmalar yapabilirsiniz ancak bu konuda temkinli olmanız gerekecektir. Gizli yada açık bazı düşmanlıklar görebilme tehlikeniz olacaktır. Detaylara dikkat etmelisiniz ve yeni başlangıçlar yapmak yerine elinizdeki işleri takip etmelisiniz. Ortaklaşa çalışmlar yapmaya eğilimli olacaksınız ve bu anlamda yeni bazı kararlar alabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda yeni kararlar almak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2023)
İşinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Ocak 2023)
Bu aralar işinize fazla yatırım yaptınız ve çevreye çok borçlandınız. Ancak yakınlarınız size maddi konularda destek olacaklar ve yakın zamanda elinize beklediğinizden de çok para geçecek sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Ocak 2023)
Bir arkadaşınızın sizin yakın ilginize ihtiyacı var. Bu yakınlaşmayı sağladığınızda duyduğu bu ihtiyacın ne kadar haklı olduğunu göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed