Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Zamanınızı iyi kullanmalısınız ya da bazı konular ''bekle ve gör''sistemiyle ilerliyor. Elinize geçmek üzere olan bazı bilgiler engellere takılabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler görünüyor. Hayatınızda bazı değişiklikler yapmayı düşünüyor gibisiniz. Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz olacak. Bu sevincinizi bazı dostlarınız da sizinle paylaşmak isteyebilir. Biraz iyimserlikle bazı atılımlarınızda başarı elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Kendinizi bugünlerde ikilem içinde hissedebilirsiniz. Bu tutmunuz aşk hayatınızda sorun yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2021)
İşyerinizdeki çalışma arkadaşlarınızla, kişisel önceliklerin çatışması veya haksız çıkma endişesi nedeniyle tartışma yaşayabilirsiniz. Arkanızdan iş çevrildiğini düşünüp fevri çıkışlar yapacaksınız. Akşam saatlerinde partnerinizle romantik saatler sizi bekliyor. Aşk, dolu dizgin yaşanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Hayatın getirdiği yenilikler sizi heyecanlı kılıyor. Biraz esnek olmak kendi düşünce ve inançlarınız dışındakilere yakın durmak gerekecek. Hayatı daha değişik gözlerle görmeniz, yeni kişilerle bağlantılarınızı da etkileyecektir. Başaklarından çok şey öğrenmeye bakmalısınız. Bu dönem kişisel çabalarınızla yeni girişimlere açık durduğunuz söylenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Sizden daha yetkili birinin yanlış tespitlerine biraz kolay ortak oluyorsunuz. Çok yürekli ve atak görünüşünüz, iş ilişkilerinizde aranılan biri olduğunuz düşüncesi uyandırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2021)
İlişkinizi geliştirmek adına yaptığınız her şeye rağmen, istediğiniz noktaya ulaşamamış olmanın çaresizliği, sizi yeni ama belirsiz bir yöne doğru hareket etmek zorunda bırakabilir. İşinizle ilgili artık pozitif düşünmelisiniz. Yaşadığınız değerli tecrübeleri birbirine bağlayarak buna göre hareket edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Toplu paranız, işlerin problemli olduğu dönemlerde sizi ayakta tutabilecek durumda görünüyor. Planladığınız standardı elde etmeniz, umutlarınızı diri tutmaya bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Ortaya çıkardığı sonuçlardan fazlaca etkilendiğiniz bir meselede kendinize haksızlık ediyorsunuz. Bu sonuçlardan o kadar sorumlu görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed