Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Eylül 2017)
Orijinal ve özgün fikirleriniz, herkesin oldukça gergin olabileceği veya stresli ya da ani gelişmelerin yaşanabileceği şu günlerde ve bu atmosferde sizin diğerlerine oranla daha dingin hissetmenizi sağlayabilir. Bazı kişiler hakkında beklenmedik bilgiler ortaya çıkabilir. Bu durum sizin için şaşırtıcı olsa da, bu kişiyi desteklemek isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Eylül 2017)
İyi niyetlisiniz ve hayattaki zorlukları yenmeyi öğrendiniz. Çünkü yaşadıklarınız size hayatı iyi öğretti. Bu günlerde bir yalnızlık duygusu içindesiniz. Bunu aşmanız için fazla enerji harcamanız gerekmiyor. Sadece insanlara dokunacaksınız. Görüyorsunuz insan ilişkilerinde yoğun bir çekimserlik dönemi yaşıyoruz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Eylül 2017)
İş yaşamınızda da aşk yaşamınızda da biraz stresli günler geçiriyorsunuz. Ancak dostlarınız yanınızda ve kendinizi bu nedenle başarılı saymalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Eylül 2017)
Eğer siz yarınlarınızı garanti altına almak istiyorsanız, kimlerle iş birliği yaptığınızı ve kimlerle aynı ortamda çalıştığınızı dikkate almalısınız. Sıradışı bir şeyler yaşamak istiyorsanız ona göre bir seçim yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Eylül 2017)
Evde yapılması gereken değişiklikler artık netleşmekte. Daha fazla sorumluluk alırken, yerleşimle ilgili konularda istediğiniz gibi ilerlemeniz zorlaşabilir. Zira özel hayatta duygusal olarak kısıtlayıcı etkiler söz konusu. Bu durumun yakınlarla ilişkileri zorlaması söz konusu. Ortaklaşa alanda ise sorumluluklar atıyor. İşle bağlantılı anlaşmalarda sabırlı olunmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Eylül 2017)
Yeterince takdir edilmediğinizi düşünmek zaman, zaman motivasyonunuzu kırabiliyor. İşyerinizdeki yeni düzenlemeler konusunda ne kadar doğru kararlar verdiğinizi yakında bir kez daha anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Eylül 2017)
Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Eylül 2017)
Maddi konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz.Kaynaklarınızı değerlendirirken ani kararlar almamaya ve aşırı rahat davranmamaya özen gösterin. Parasal açıdan arkadaşlarınızdan yardım görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Eylül 2017)
Bu sıralar vaktinizi epeyce alacak bir hukuk işiniz olabilir. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed