Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Bugün yakın çevrenizle kuracağınız iletişimsel konularda hayli aktif davranacak ve ikna gücünüzle birçok sorunlu durumun üstesinden gelmeyi başarabileceksiniz. Sosyal çevrenizin oldukça hareketlendiği ve yeni dostlukların hayatınıza girdiği oldukça güzel günlerdesiniz. Yeni dostlarınızdan edineceğiniz yeni fikirlerle farklı görüşler içerisinde olabilir ve yaşamınızdaki bazı şeyleri bitirebilir yeni başlangıçlara doğru adım atabilirsiniz. Elinize geçen fırsatları doğru değerlendirdiğiniz takdirde yaşamınıza renk katacak ve hayattan daha çok keyif almayı başarabileceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Onun için parmağımı oynatmam, dediğiniz birine para yardımınız olacak. Bu kişinin koşulları sizi etkileyecek ve yumuşayacaksınız. Gelecek yakın günlerde bir hasta ziyaretiniz var. Bu ziyaret için birkaç gün ayırmak zorunda kalacaksınız. Aile ilişkilerine düşkünlüğünüz arkadaşlarınız arasında espri konusu oluyor. Son derece önemli bir konuda bu günlerde karar vermeniz gerekebilir, buna hazır olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2022)
AŞK: Yeniliklere açık olmanızaşk yaşamınızı kolaylaştıracak.Duygularınızı dile getirirkençekimser havanız belirgin.Verdiğiniz emeklerin karşılığınıbugün partneriniz de size nazikyaklaşımlarıyla geri verecek.İŞ: İş yerinizde yalnız kalmaktan hoşlanmıyor,kalabalık ve gruplar halinde vakit geçirmekistiyorsunuz. İşimizi eğlenceye çevirme pozisyonuyaratırsanız dengeyi sağlayamazsınız.SAĞLIK: Bol hareket ediyor ve ince kalıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Eşinizin kıskançlıklarıyla ilgili rahatsızlıklarınızı dile getirin zira bu sayede onun da bazı gerçekleri görmesini sağlayacaksınız. Maddi olanaklarınızı artırmak için aileden veya eşinizin işinden gelen kaynakları kullanmalısınız. Enerjinizi işe layıkıyla verirseniz karşılığını alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Hiç bir şeyi zorlamadan olayları akışına bırakmanız isabetli olacak. Bazı bitişlerin yaşandığı bu dönem istediğiniz yönde hareket etmeniz zor. Gizlediğiniz konuların aniden ortaya çıkması ise ayrı bir problem olabilir. Ãœzerinizdeki baskıları azaltacak uğraşlara yönelmeli, işlerinizi toparlamaya çalışmalısınız. Yarın her konuda etkinliğinizi ortaya koyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Düzenli ve toplayıcısınız. Gerginlik nedeni olarak görülen birçok şey karşısındaki serinkanlılığınız, özelliklerinizin tamamlayıcısı. Kendinizi çok yönlü geliştirme çabalarınız ilgiyle izleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Özel hayatınızda uyumlu, dengeli,ilişkinizi geliştirmenizi ve sahip olduğunuz beraberliği yarınlara taşımanızı kolaylaştıracak. İş hayatınızda yeni olanaklar ve imkanlar var. İşinizde, üstünüz konumunda olan bazı kimselerin desteğini ve beğenilerini kazanarak önemli aşamalar kaydedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Başkaları için harcamalar yapma alışkanlığınız başınızı parasal konularda ağrıtabilir. Bütçeniz eski harcamalarınızın devam etmesine uygun değil. Birikiminizle ilgilenmeniz daha doğru olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Dış görünüşünüze yeteri kadar önem vermiyorsunuz. Kendinize zaman ayırmalı , görüntünüze gereken önemi vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed