Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Yeni ilgi alanları olan kişiler ilginizi çekebilir. Bu kişilerle ortak noktalarınızın fazlalığı sizi şaşırtabilir. Ortak girişimleriniz yeni maddi kazanımlara neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Yeni konularla ilgilenerek, bilgilerinizi artırmak isteyebileceğiniz bir gün. Yüksek öğrenim gören oğlaklar sorunlarına pratik ve akılcı yaklaşarak çözüm bulabilirler. Uzun yolculuklarınızla ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Planlarınıza dahil edebileceğiniz sizin kadar istekli yakınlarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2022)
AŞK: Birbirinizi beklemektenyorulacaksınız. Artık onaverdiğiniz sözü yerine getirin.Uzun süredir onubekletiyorsunuz. Hediyenizi alıpromantik bir akşam yemeğihazırlayarak onu davet edin.İŞ: Kendine güvenen güçlü yapınızla işarkadaşlarınızı şaşırtmayı başarıyorsunuz. Bugünbiriken işlerinizi sonlandırarak rahatlayacaksınız.SAĞLIK: Bugün öğle saatlerinde aç kalmayıdenemeyin. Kan şekeriniz düşeceğe benziyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Etkin ve söz sahibi kişilerle bir arada ve aynı kulvarda olmak size de fayda sağlayacak bugün. Önemli taleplerinize olumlu karşılığı ve ileriye yönelik hedeflerinize hizmet edecek desteği sosyal çevrenizden alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Yapabileceğiniz çok şey var. Zihinsel çalışmaların artması ile harekete geçiyorsunuz. Daha fazla bilgi ve öğrenme ihtiyacınız olabilir. Eğitim çalışmalarınıza daha akılcı yaklaşmanız gereken bir gün. Alacağınız haberler yanında kısa yolculuklar size hareket katacak. Bazı anlaşmaların hız kazanması ile akıcı sonuçlar bekleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Arkadaşlarınızla başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Çevresel faktörlerin çalışmalarınız üzerinde belirlenemez etkiler yapabileceği söylenebilir. Organize olmaya ihtiyaç duyabileceğiniz bugün, meslek yaşantınızda yeni kararlar alabilirsiniz. Sosyal ortamlarda ve toplantılarında ilginç kişilerle tanışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. O size bir şey söylemese de sizin desteğinize ve ilginize bu aralar ihtiyacı var. Onun ailesiyle konuşup orta yolu bulabilirsiniz. İşi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Günü yaklaşan senetlerin neden olduğu gerginlikler kısa vadede yok olacak, her şey rayına oturacak gibi. Çok yakında hiç beklemediğiniz bir para sevinciniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Kasım 2022)
Sinirlerinizi fazla yıpratmamaya çalışın ve daha sakin olmaya çalışın. Bugün sinirli davranışlarınızla sevdiklerinizi kırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed