Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2022)
Ailevi anlaşmazlıklar döneminden de çıkmış bulunuyorsunuz ve bu dönem istediğiniz her şey için ailenizden köstek değil, destek görebilirsiniz. Bununla beraber şunu da unutmamanız gerekli, bilinçaltı patlamalar genç boğalar için geçerlidir ve bu anlatılan olumlu etkilerden faydalanabilmek için duygusal patlamalarınızı kontrol altında tutmaya çalışmanız gereklidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Mayıs 2022)
Gizli hırslarınız sizi zaman zaman karamsarlığa sürüklüyor. Hayata dair umutlarınız en ufak bir olayla yıkılabiliyor. Sizin şu aralar güzel bir tatile ihtiyacınız var ve bugün bu konuda planlar yapmaya başlayacaksınız. Uzaklardan gelen bir davet de sizi bu konuda teşvik edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2022)
AŞK: Bugün aşk yaşamınıza epeyayıracağınız zaman olacak. Kendiduygu ve düşüncelerinizi onaaçıklayabilir ve mutluolabilirsiniz. Ters tepki almaktankorkmayın, her şey yolunda.PARA: Bugün çok çalışmak veüretmek adına birkaç işle aynı andauğraşabilirsiniz. Bu zaten sizin doğanızda var.SAĞLIK: Gece hayatından uzak kalmaya ve hattadavetlere katılmamaya önem verin. Bu hayat sizegöre değil. Gece hayatı göz altlarınızı morartabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2022)
İçinde bulunduğunuz durumun değerlendirmesini yeniden yapın. Bugün, geçmişinizle ilgili egolarınız gündeme gelebilir. Eski arzularınızın şekillendirmek, size sadece zaman kaybettirecek. Ailenizle ilgili güzel sürprizler oluşabilir. Özlediğiniz ortamları yaşamanız için elinize fırsatlar geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2022)
İyimser ve yaratıcı bir dönem olabilir. Kendinizi yeniliklere açık tutmalı, eski kalıplardan uzak durmalısınız. Oldukça şanslı girişimler yapacağınız bu süreçte yabancılarla bağlantılı konular gündeme gelecektir. Kendi gelişiminiz adına önemli ve değişik bir eğitim programı size farklı dünyalar katabilir. Karşıt görüşler karşısında daha yapıcı olmanız yararınıza.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Mayıs 2022)
Bugün bazı olumsuz gelişmeler üzerinde hakimiyet kurmak için yeterli enerjiye sahip olacaksınız. İşinizle ilgili olumlu gelişmeler olurken iletişimsel olarak bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2022)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Mayıs 2022)
Önünüze çıkan parayla ilgili bir problemi dünyanın en büyük sorunu sanıyorsunuz. Bugünler geçip geriye dönüp baktığınızda durumu ne kadar abarttığınızı fark edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Mayıs 2022)
Sağlığınız ve belki de çalışma şartlarınızla daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle sabah saatlerinde duygusal çatışmalar mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed