Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Kendiliğinden gelişen olaylar sizin belli konularda serbest kalmanıza yardım edebilir. En fazla sevdiğiniz konulara zaman ayırmalısınız. Keyif aldığınız şeylerle vakit geçirmelisiniz. Kendinizde yapacağınız değişiklikler iyi hissetmenize yardım edebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Bu sabah sevdiklerinizle buluşup güzel saatler yaşadıktan sonra, günlük işinize döneceksiniz. Her ne kadar bir kedi gibi rahat ve güvenli bir hayat isteseniz de, yaratma gücünüz, enerjiniz; her an kafanızda yeni projeler ortaya çıkarıyor. En iyisi olabilmek için koşuşturup duruyorsunuz. Akşama nihayet bir eğlenceye ya da bir bara gidip neşeli saatler geçireceksiniz. Arkanızda sizi sevenlerin manevi gücü olduğunu bilmeniz de size hareket kolaylığı sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2022)
AŞK: Sözlerinizi sakınmanızgereken bir gündesiniz. Herkesanlatmak istediğinizi sizinanlatmak istediğiniz şekildeanlamayabilirler. Özellikle departnerinize karşı konuşurkensözcüklerinize itina gösterin.PARA: İşinizde emek veriyor ancak bugünlerdeparanızı alma sıkıntısı yaşıyorsunuz. Baskınolmazsanız bir süre daha sıkıntı çekebilirsiniz.SAĞLIK: Kavga etmemeye, kalp kırmamaya dikkatedin. Çünkü sonunda sizin moraliniz çökebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Güven kazanmak için güven telkin etmeyi öğrenin. Özellikle aşk konularında karşı tarafa güvensizliğinizin altında sizin de aynı hatayı işleme korkunuz yatıyor olabilir. İşinizdeki terslikler bitiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Yorucu bir gün olabilir. Öncelikli hale gelen baba ya da eve ait uğraşlar sizi planlı davranmaya itecek. Yeni koşulların öne çıktığı bu dönem evde daha fazla trafik ve yenilenme söz konusu. Bir taraftan da iş ve getirdiği sorumluluklar var. Biraz sabırlı olmanız ve fazladan yapılacak harcamaları kontrol etmeniz yararınıza olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Haziran 2022)
İş yerinizde bugün bazı beklenmedik sürprizler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler olumlu yönde olacaktır. İş arkadaşlarınızla bir takım ortak çalışmalara girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Aşk hayatınız dışarıdan sorunsuz gibi görünse de, yine problemleriniz var. Gerginlikten ne kadar uzaklaşmayı başarırsanız, mükemmel bir ikili olarak görülmeye devam edersiniz. İşinizle ilgili beklemediğiniz bir takım ufak tefek problemlerin yaratabileceği strese hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Para sıkışıklığınızı yakında bir ölçüde azaltacaksınız. Bu birazda mucizevi gelişmelerle gerçekleşecek. Ağır borçlara girmiş olmanıza kızıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Haziran 2022)
Sabırlı olmaya görünürken, sabırsızlığınızı gizleyemiyorsunuz. Aceleci davrandığınız ilişkilerde belli bir zaman sonra problemler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed