Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2022)
Yabancılaşmayın, konsantrasyonunuz yüksek, düşünceleriniz ayrıntılı ve etraflı olacaktır. Yeterince çalışkansınız, bunu farkettirin. Uyumsuz bir tutum içindesiniz, sosyal olmaktan çok sosyal olmamak çabasındasınız. Evde ihtilaflar gözüküyor. Güvensiz ilişkiler size eskisinden daha çok sorun olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Ocak 2022)
Kişilik özelliğiniz o kadar belirgin ki, burcunuzu bilen herkes sizi yakından tanıyor denilebilir. Mükemmel bir ilişki sürdürüyorsunuz. Çünkü harika biriyle çıkıyorsunuz. Onu kaybetmemek için yapabileceklerinizi sıralasanız bir kaç cilt olurdu herhalde. Bir arkadaşınızın aile sorunları sizi ister istemez içine alıyor. İsteyerek girerseniz daha çözümleyici olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2022)
İş yaşamınızda beğenilmeniz kendinize olan güveninizi artıracak. Sevdiğinizle başarınızı paylaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2022)
Maddi anlamda tutumlu olmaya özen gösterin. Eski alışkanlıklarınıza bir süre ara vermeniz ekonomik bakımdan negatif olan pozisyonunuzu iyileştirmek için bir çözüm yolu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2022)
Sizi uğraştıran ve zamanınızı alan daha fazla uğraş içindesiniz. Özellikle daha çok ayrıntı gündeme gelebilir. Tek başına ilerlemeniz kolay olmayacağı gibi, başkalarına bağlı kalmanız söz konusu. Daha pratik olmaya çalışmalısınız. Aksi halde yorgunluklarınız artacaktır. Zira son dönemde aşırı çalışmanızın getirdiği sağlık temaları sizi zorlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Ocak 2022)
Uyumlu bir gününüzdesiniz. Neyse ki iş arkadaşlarınız da öyleler. İşyerinizde yapısal bir değişiklik olabilir. Bugünlerde herkesin gözü, kulağı bu değişiklikte. Bu değişiklik gerçekleşirse, sizin için daha olumlu olabilir. Tedirgin olmanız, şüpheci davranmanız gereksiz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2022)
Duygusal yoğunluğunuzu karşı cinse ifade etmek konusunda çok başarılı olduğunuz söylenemez. İlişkinizde daha mutlu olmak için düşüncelerinizi sevgilinizle paylaşmalısınız. İş konularında ilginç gelişmeler gündemde. Beklediğiniz gibi gelişen olaylar sizi heyecanlandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Ocak 2022)
Yoluna giriyor. Herkesin dertli olduğu ödemeler sizin de handikapınız. Şu günlerde miktarı netleşecek bir gelir artışı söz konusu. Parayı tutma becerisi geliştirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Ocak 2022)
Bir yakınınıza kefil olmanız istenebilir ve yine sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugünlerde geçmişteki bir kefalet olayınızı anımsamanızda yarar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed