Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (18 Eylül 2013)
İşinizi ilgilendiren tesadüfi fırsatlar söz konusu olabilir veya işle ilgili bazı konular aniden lehinize dönebilir. Ama, bu açıklamaya rağmen, öncelikli olarak, sıkıntı yaratan veya tartışmalara yol açan bazı durumları çözmek için çaba sarf etmeniz gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (18 Eylül 2013)
Önümüzdeki günlerde tartışmalı bir kalabalığınız var. Şartlarını oluşturmaya çalıştığınız bazı oluşumlar, bu tartışmalarla, oturtmaya uğraştığınız zeminden sapabilir. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içinde görünüyorsunuz. Bu, kapatılmış bazı defterlerin hala yarı aralık durduğu anlamına gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (18 Eylül 2013)
Ağrılarınızla başınız dertte. Hekime danışmanızda fayda var. Sevdiklerinizin desteğini hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (18 Eylül 2013)
Bu aralar sizin için anlaşması ve uyum sağlaması uğraştırıcı gibi görünen bir kişi şu an öyle görünmese bile gelecekte sizin için çok şey ifade edebilir. Bugün ev ve iş yaşamınızı birbirine bağlayacak bir gelişme yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (18 Eylül 2013)
Beraberce hareket edebileceğiniz yeni arayışlar içindesiniz. Uzun zamandır üzerinde çalışılan ortak projeler yön değiştirirken, sosyal ortamlarda dikkat çekeceksiniz. Ortaklaşa çalışmaların sosyal açıdan tatmin edici olacağı da söylenebilir. Güven sarabilecek arkadaşlıkları gözden geçirmek, kararlarınızda acele etmemek için temkinli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (18 Eylül 2013)
Meslek yaşamınızda kendinizi ispatlamak zorunda değilsiniz. İşe yatkınlığınız ve enerjiniz ile zaten başarılı bir çalışma ortaya koyuyorsunuz. Biraz da özel hayatınızla ilgilenerek daha dengeli yaşamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (18 Eylül 2013)
Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. O size bir şey söylemese de sizin desteğinize ve ilginize bu aralar ihtiyacı var. Onun ailesiyle konuşup orta yolu bulabilirsiniz. İşi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (18 Eylül 2013)
Yine sıkışık bir döneme girebilirsiniz. Bu aralar iyi hesap yapmanız gerekiyor. Yapmanızın gerekli olduğu söylenen harcamaların birçoğunu da yapmak zorunda değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (18 Eylül 2013)
Yeni tanışıklılıkları kalıcı arkadaşlıklara döndürmede, birtakım problemler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141924 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed