Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Eylül 2017)
Bugün çok olumlu gelişmelerin yanında geleceğiniz için şimdiye kadar hiç vermediğiniz kadar cesur kararlar vereceksiniz. Ayrıca kısa bir zaman önce başladığınız bir pojeyi tamamlayacaksınız. Gereken enerjiyi bulmak için hayatınızda biraz yer açmanız gerekecek. Gerekli olan tansiyon ve hız zamanla sonuç verecek ve sonunda tüm şüphelere rağmen doğru kararı verdiğinizi hatta kozlarınızı doğru insana oynadığınızı anlayacaksınız. Gelirinizi müsrifçe harcamayın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Eylül 2017)
İşle ilgili düşündüğünüz atılım için biraz daha sabırlı olmalısınız. Uzaktaki bir yakınınızdan çok sevineceğiniz bir evlilik haberi alabilirsiniz. Şans uzun zamandır sizden yana. Her şey yolunda ve mükemmel gidiyor. Yakınlarınız en büyük şansınızın yeni yaşadığınız ilişki olduğunu söylüyorlar. Gerçekten de bu kez aradığınızı buldunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Eylül 2017)
Yoğun iş temponuz sizi zorlayacak. Birileri ile ekip çalışmasında bulunarak yükünüzü hafifletmeyi deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Eylül 2017)
Özellikle iş ortamında iyi ilişkiler kurmak önemli olacak bugün. Ancak bir gruba ait olamama ve kendini dışlanmış hissetme durumlarıyla mücadele etmeniz şart. Aksi takdirde iyilik haliniz bile yapmacık olarak algılanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Eylül 2017)
İlişkilerin getirdiği değişiklikler sizi yeniliklere zorluyor. Daha esnek olmanız halinde süregelen gelişmelerden kazançlı çıkabilirsiniz. Eski hatalarınızı yeniden gözden geçirmeniz ortaklaşa alanda yaşanan sorunları aşabileceğinizi gösteriyor. Önemli önerilerin aynı zamanda parasal konuları içine alması söz konusu. Bu dönem her açıdan şanslı gelişmeler beklemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Eylül 2017)
İş hayatınızda beklediğiniz gelişmeler bir süre daha gerçekleşmeyecek. Siz moralinizi bozmayın ve her zaman ki temponuzda çalışmalarınızı sürdürün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Eylül 2017)
İkili ilişkilerde hislerinizi ikinci plana atıp, mantığınızın sesini dinlemeniz gerekiyor. İşyerinizdeki bir çalışma arkadaşınıza duyduğunuz güvensizlik, önümüzdeki günlerde iyice pekişebilir. Çok kararlı durduğunuz bir konuda birtakım çekinceleriniz var. Bunları açığa vurmanızda yarar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Eylül 2017)
Para konularında titizsiniz. Kendinizi paranızın tek yetkilisi görmeniz çok anlaşılır bir şey. Yakında büyük miktar bir para konusunda birkaç kişi görüş birliği içersinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Eylül 2017)
Uzaktan size bir dedikodu ulaşabilir. Duymazdan gelirseniz, dışında kalırsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed