Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Aşkta ve duygusal yaşamınızda dikkafalı davranışlarınız yüzünden sürtüşmelere girebilirsiniz.Dikkafalılık ve bildiğini okumak bu burcunuzun temel özelliklerindendir ve tabii ki garip ve değişik olabilecek hislere kapılabilirsiniz. Eğer siz bekarsanız ve süregelen bir ilişkiniz varsa, hangi cinsiyetten olursanız olun bu dönem sevgilinizle ani bir bozuşmaya eğilimlisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Bugün sinirli ve gergin olabilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizdeki insanlara karşı sert tutumlar sergilemeniz olası. Bugün beklediğiniz bazı gelişmeleri yaşayamamanın sıkıntısını ve stresini yaşayabilirsiniz. Öğleden sonrayı arkadaşlarınızla geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan bazıları ile hafta sonu için plan yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Tecrübelerinizi kullanarak geniş bir dost sahası ediniyorsunuz. İşleriniz için size çok yardım ediyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Önünüze daha önce hiç aklınıza gelmeyen finansal fırsatlar çıkabilir gün içinde. Görmezden geldiğiniz ancak hayatınızı kolaylaştıracak pek çok kaynak size akmak için hazır bekliyor. Sadece muslukları açın gerisi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Bugün yeni başlangıçlar ve ilişkiler konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. İlişkilerinize dair meselelerde davranış değişiklikleri gündeme gelebilir. Daha rahat ve daha hafiflemiş olacaksınız. Kişisel görünümünüzde değişiklik arzusu duyabilirsiniz. Ayrıca diyete ve spora başlamak için uygun bir gündesiniz. Yeter ki kararlı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Birkaç güne kalmadan moralinizi bozacak bir gelişme yaşayabilirsiniz. Çok fırsat yakalıyor, ama bunları değerlendiremiyorsunuz. Bu yüzden bunca deneyim ve mesleki bilgiye rağmen, sorunlu bir çalışma yaşamı içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Özel hayatınızda uyumlu, dengeli,ilişkinizi geliştirmenizi ve sahip olduğunuz beraberliği yarınlara taşımanızı kolaylaştıracak. İş hayatınızda yeni olanaklar ve imkanlar var. İşinizde, üstünüz konumunda olan bazı kimselerin desteğini ve beğenilerini kazanarak önemli aşamalar kaydedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Düşündüğünüz büyük harcamaya girmeden önce ayrıntılı bir hesap çıkarmanız gerekiyor. Belki de bazı ihtiyaçlarınızı ertelemeli, kredi kartınızın tahriklerine gelmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Bugün yediğiniz bir şey yüzünden rahatsızlık duyabilirsiniz. Bu yüzden yiyip içtiklerinize dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed