Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2022)
Sevdiğiniz insana karşı kırıcı tavırlar takınmamalısınız. Aslında tam bu noktada güvenli ve gelişmiş bir bireyin özellikleri sizi her türlü yanılgıdan kurtaracaktır. Basamakları birer birer çıkmaya çalışmalı, en tepeye ulaşmak için aceleci davranmamalısınız. Güçlü insanlara yaptırım sağlayan yeteneneğiniz var. Bunları zamanında kullanmaya çalışın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mayıs 2022)
Bugün kendinizi güvenliğinize ve anılarınıza bağımlı hissedebileceğiniz söylenebilir. İhtiyaçlarınız sizi her zamankinden daha çok yönlendirebilir. Sizin için ön planda olan konuların başında yakın çevreyle olan ilişkileriniz geliyor. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizin daha duygusal bir boyutta gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Tutarlı yaklaşımlarınızın arkadaşlığınızı ileriye taşıyacağı muhakkak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2022)
Kartınız Çöl... İçinizden geçenleri öfke patlaması yaparak konuşma arzusunda olduğunuzu bilmenizden dolayı bugün çevrenizden uzak kalarak yalnızlığı tercih ettiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2022)
Maddi açıdan geleni düşünmeden harcama eğilimindesiniz. Olaylara hız kazandırmak telaşına kapılırsanız daha büyük bir risk var demektir. Tek başınıza aile işlerini toparlayan ve sorun çözen kişi olmak zorunda değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2022)
Duygusal açıdan kendinizi daha dengeli ve rahat hissedebilirsiniz. Bu sayede kendinizi daha iyi ifade edebilir, rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Riskli yatırımlarla ilgili bazı fırsatlar gözüküyor. Ancak iyice araştırmadan adım atmama eğilimindesiniz. Tavrınız kazançlı çıkmanızı sağlayabilir. Sağduyulu davranmaktan vazgeçmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mayıs 2022)
İş hayatınızda durgunluk hat safhada. Bugünlerde alternatif iş olanakları arıyor ve kendinizi geliştirecek faaliyetlere yönelmek istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2022)
Kısmet dolu bir gün! Kaybettiğiniz bir şeyi, ya da bir fırsatı tekrar elde etmeniz çok mümkün. Uyanık olun ve şansın size bu lütfundan bu defa yararlanın. Çalışkanlığınız ve işinizdeki başarınız çevrenizce takdir ediliyor. Ama bu durum sizi rahatlatmamalı, çünkü işinizin doğasında rekabet var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mayıs 2022)
Bir zaman önce yaptığınız harcamanın şimdi ne kadar gereksiz olduğunu düşünüyorsunuz. Bazı harcamalarınız gerçekten çok lüzumsuz. Çevrenizde bu konuda sizi uyaracak birileri de yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mayıs 2022)
Zaman zaman kendinizi insanlardan uzaklaştırıyorsunuz. Genelde beklenmedik anlarda bu tip davranışlar sergilediğiniz için insanlar bu uzaklaşmanız altında nedenler arıyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed