Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2017)
İş birliği ya da ilişki içerisinde olduğunuz veya birlikte çalıştığınız kişilerin kontrolden çıktığını düşünebileceğiniz günlerdesiniz. Ancak, bu kişilerden uzak durmalı ve içerisine sokulmaya çalışıldığınız tartışmalara girmemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında güne ait zorlu gezegen konumları yok, hatta oldukça sosyal, keyifli sohbetlere veya sanatsal konulara zaman ayırmaya müsait bir gündeyiz. Ancak, Pazartesi günü meydana gelecek dolunay, şimdiden ortamı bir şekilde gerecektir. Gizli kapaklı işler, ortaya çıkan haberler veya gerçekler, zorlayan ilişkiler, baskıcı kişi, grup ya da ülkeler gündeme gelebilir. Ülke olarak ekonomi, toprak, tarım, güvenlik, iş birlikleri başlıklarında ve bu başlıklarla bağlantılı konularda zorlayıcı koşullar söz konusu olabilir. Yardımlaşma konularında veya destekçi yapımızla göz doldurabiliriz. Önümüzdeki birkaç gün, ufak tefek konuları abartmak yerine gerçek sorunlara yoğunlaşmamız ya da uzlaşmacı olmanın daha faydalı olacağı konular ortaya çıktıysa uzlaşmacı olmamız gerekebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Ocak 2017)
Çok önemsendiğiniz biri tarafından vefasızlıkla suçlanabilirsiniz. Bugün, onu aramanız için uygun bir gün olabilir. Yakınınızdaki bir sağlık meselesine bugünlerde biraz üzülebilirsiniz. Haftanın başlarında sevindirici bir haberiniz var. Sıkıntılarınızı yenmeyi biliyorsunuz. Üzerine gidilen problemlerin küçülmeye başladığını düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2017)
AŞK: Bugün aşk yaşamınıza epeyayıracağınız zaman olacak. Kendiduygu ve düşüncelerinizi onaaçıklayabilir ve mutluolabilirsiniz. Ters tepki almaktankorkmayın, her şey yolunda.PARA: Bugün çok çalışmak veüretmek adına birkaç işle aynı andauğraşabilirsiniz. Bu zaten sizin doğanızda var.SAĞLIK: Gece hayatından uzak kalmaya ve hattadavetlere katılmamaya önem verin. Bu hayat sizegöre değil. Gece hayatı göz altlarınızı morartabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2017)
İş yerinde size yakın görünen insanların lafına çok güvenmeyin. En fazla ihtiyacınız olduğu anda yanınızda olduklarını hissedeceğiniz o destek veren sözleri duyamayabilirsiniz. Açık ve ciddi olarak verilen taahhütlere inanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2017)
Grup çalışmaları ve arkadaşlıklar hayatınızı yeni bir enerji taşımakta. Ayrıca sosyal ilişkilerin getirdiği hareketlilik içinde yer alıyorsunuz. Ancak başkalarını adına fedakarlık yapmak konusunda size çok iş düşecek. İçinde bulunduğunuz büyük örgütlenmeler ortak bir amaca yönelik olacaktır. İş hayatınızı yakından ilgilendiren yeni ortaklıklar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Ocak 2017)
Zihniniz oldukça iyi çalışacaktır ve duygularınız sizi olumlu anlamda etkileyecek. Bir süredir devam eden bir sorununuzu bugün zorlanmadan çözebilirsiniz. Her zamankinden çok çalışabilirsiniz. Yeni bir proje üzerine çalışmalar yoğunlaşabilir. İş yaşamında ilginizi çekecek yaklaşımlarla karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizle diyaloglarınız gelişmeye başlıyor ve ikili ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var. Bir çok iletişim içine girebilir ve çeşitli haberler alabilirsiniz. İş yaşamınızda olumlu kararlar alabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2017)
Kendinizi özgürleştirmenin yolunu arıyorsunuz. Kendi gerçeğinizin peşinden giderken, kimi zaman rehberliğe ihtiyacınız olabilir. Yardım istemeden önce, kendi yapabilirliklerinize ve kaynaklarınıza bakmalısınız. İşinizi ilgilendiren davranışlarınızda daha duyarlı, ilgili, anlayışlı, adaletli olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Ocak 2017)
Yeni düşünceler ve geleceğe ait planlar heyecan ve enerji getirebilir. Yapacağınız girişimlerde rahatça ilerleyebilirsiniz. İçinizdeki sese de kulak vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Ocak 2017)
Bazı çözümsüz gibi görünen çelişkilerde yapabileceğiniz şey oldukça fazla. İş ortamınızda bazı ilişkileri yumuşatmada dinamo görevi yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed