Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2023)
Ailenizle ilgili ortaklaşa yürüttüğünüz finansal oluşumlarla ilgili aniden çıkan beklenmedik sorunlar sizleri yeni bir karar alma aşamasına itebilir. Bu noktada çevrenizdeki kişilere karşı güven sorunu yaşayabilirsiniz. Yeni bir finansal destek arayışına girmek için sosyal çevreniz yardımıyla tanıştırıldığınız kişilerle yoğun iletişime geçebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Ocak 2023)
Değer yargılarınıza göre bazı insanlar seçiyor ve onlarla ilişkinize abartı anlamlar yüklüyorsunuz. Değerlendirmelerinize ve seçimlerinize olan tartışılmaz inancınız, sonradan başınıza sorunlar açabiliyor. Bugün çok tanıdık bazı insanları daha iyi tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Bu, kendinize güveninizi zedelemese de, sizi fazlasıyla sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2023)
Kartınız Çöl... İçinizden geçenleri öfke patlaması yaparak konuşma arzusunda olduğunuzu bilmenizden dolayı bugün çevrenizden uzak kalarak yalnızlığı tercih ettiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2023)
Bugün karşı cinsle ilgili düşünceleriniz gergin ve sorunlu olacaktır. Aldığınız yeni kararları uygularken güçlü olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bu durumun sonuçları iki hafta sonraki yeniayda alınacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2023)
Artık yeni şartları içinize sindirmek ve para durumunuzu iyileştirmek amacınız. Yeni şansların öne çıkması ile maddi alanda iyimserlik kazanıyorsunuz. Kişisel çabalarınızla gelirlerinizi artırma şansınız var. Ancak tutumlu yanlarınızı bırakmamalısınız. Önceliğiniz ödemeler dengeniz olmalı. Bu günlerde başkaları ile olan ortak harcamalar artacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Ocak 2023)
İş yerinizde zaman zaman sinirli hareketler sergiliyorsunuz. Bugün amirlerinizden bu konuda bir uyarı alacaksınız. İşinize çok bağlısınız ve iş arkadaşlarınız ile aranızda çok sağlam bağlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2023)
İlişkinizi geliştirmek adına yaptığınız her şeye rağmen, istediğiniz noktaya ulaşamamış olmanın çaresizliği, sizi yeni ama belirsiz bir yöne doğru hareket etmek zorunda bırakabilir. İşinizle ilgili artık pozitif düşünmelisiniz. Yaşadığınız değerli tecrübeleri birbirine bağlayarak buna göre hareket edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Ocak 2023)
Bugünlerde eliniz biraz ferah, harcayacak yer arıyorsunuz. Parayla ilişkiniz ciddi revizyonlar gerektiriyor. Önümüzdeki günlerde uzaktan izlemenizin yetmeyeceği bir para tartışmanız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Ocak 2023)
Sonuçsuz kalacak ve size zaman kaybettirecek tartışmalardan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed