Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2021)
Rahatlıkla yeni projelerin tohumlarını atabileceğiniz ve verimliliğinizin çok yüksek olduğu bir gündesiniz. Duygusal enerjinizin yoğunluğu etrafınızdaki tüm insanları pozitif etkileyecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Aralık 2021)
Her alanda çok yapıcı ve pozitif olduğunuz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde başlayan iyimserliğiniz gün boyu sürecek. Öğlen yemeğinde verimli bir sohbet yapabilirsiniz. Evinizle ilgili bir karar vermek durumda kalabilirsiniz. Ya yeni bir eşya alma arifesindesiniz ya da taşınmayı düşünüyorsunuz. Bu konuda vereceğiniz kararlardan daha sonra pişmanlık duymayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2021)
AŞK: Anlaşamadığınız bazı konularda partnerinizle ters düşebilirsiniz. Oysa onunla mutlaka müşterek bir çözüm yolu bulabilirsiniz. Sizler çok iyi anlaşabilen çiftlersiniz. PARA: Bir takım egolarınızı tatmin etmeye çalışıyorsunuz. Bu durum sizler için sadece bir tür geçiş sayılabilir. Böyle devam etmemelisiniz. İşinizi sonladırabilirler. SAĞLIK: Bugün su sporları için uygun değilsiniz.Arasıra ayak veya el kasılmaları hissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2021)
Bugün katılacağınız organizasyonlarda size eşlik edecek kişilerin ortama uyum sağlamaları size ayrı bir keyif verecektir. Sabah saatleri eğlenceli planlar, akşama doğru ise daha ciddi nitelikte olanlar için uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2021)
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Aralık 2021)
Başarıya ulaşmak için her yol mübahtır. Boğalar şu an bu yaklaşım içine girmiş durumdalar. İş ilişkilerinizde açık ve dürüst davranmazsanız ileride canınızı sıkacak başka gelişmelere sebep olursunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Aralık 2021)
Bu kadar kuruntulu olmanız, sizi güzel bir ilişkiden mahrum ediyor. Kendinizi biraz gevşetir ve rahatlatırsanız, aşk hayatınız herkesi kıskandıracak boyutlarda olacak. Bugün iş çevrenizdeki kişilerin bazı yalanlarıyla karşılaşmanız mümkün. İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Aralık 2021)
Uzun süredir çektiğiniz para sıkıntısı nihayet sona erecek. Kontrolsüz yaptığınız harcamalarınız borçlara dönüştü ama artık borçlarınızdan da kurtuluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Aralık 2021)
Son günlerdeki karışık zihninizi toparlarsanız çevrenizdeki hoşlukları fark edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed