Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Kendinizi yavaşlatmakla, çok doğru ve olumlu bir değişikliğin kararını verdiniz. Zamanınızı daha akıllıca harcamak ve dikkatinizi, ilginizi, bunları tamamiyle hakeden birisine vermek, sosyal hayatınıza aradığınız düzeni ve ummadığınız bir rahatlamayı birarada getirecek. Daha az sayıda şeyle daha uzun süreler ilgilenmeniz sonucu, yaptığınız işlerde ve kurduğunuz ilişkilerde daha başarılı sonuçlar alacaksınız. Bunlar da hayatınızın kalite standardını yükseltiyor. Sizi yavaşlatan, tökezlemenizi sağlayan basit sorunlarla da artık yüzleşebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Yakın gelecekte uzun bir yol görünüyor. Çok istekli gitmeyeceksiniz. Ama ummayacağınız gelişmeler, bu gidişi çok cazip hale getirecek. İlişkilerinizde önümüzdeki günlerde neşeli olaylar görünüyor. Yapmayı çok istediğiniz ama zamanlama hatası yapmaktan çekinip sürekli ertelediğiniz bazı yenilikleri, yakınlarınızın da itelemeleriyle bugünlerde işleme koyacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Sevdiklerinizin ilgisine doyamıyorsunuz ve nazınızın geçtiği insanlara bunu gösteriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Duygusal anlamda canınızı sıkacak bir olayın ne kadar geliştiğini görmüyorsunuz. Bir an önce bunu fark ederek zamanında önlem almalısınız. İş yaşamınızdaki sezgileriniz çok güçlenecek. Doğru zamanda doğru işler yapacaksınız. Para konusunda yeni bir girişimde bulunmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Para durumunuzu etkileyen konuları aşıyor, yeteneklerinizi gösterebileceğiniz iş konularına odaklanıyorsunuz. Özellikle para kaynaklarının gelebileceği yaratıcı işler gözle görünür biçimde Bütçeniz, gelir gider dengenizi korumak adına önlemci hareket edeceksiniz. Bu dönemde daha rasyonel harcamalar yapmak, gereksiz giderleri kısmak yerinde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Biriyle bugünlerde, sizi umutlandıran bir görüşmeniz olabilir. İşinize yatkınlığını keşfetmeye çalışacaksınız. Yenilikler peşindesiniz. Bu özelliğinizi keşfedenler, sizinle çok ilgili görünüyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Aşk hayatınız dışarıdan sorunsuz gibi görünse de, yine problemleriniz var. Gerginlikten ne kadar uzaklaşmayı başarırsanız, mükemmel bir ikili olarak görülmeye devam edersiniz. İşinizle ilgili beklemediğiniz bir takım ufak tefek problemlerin yaratabileceği strese hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Paranın doğurduğu sorunlarla yakından tanışık olmanız, sizi sıkıönlemlere yöneltiyor. Küçük de olsa, her zaman kenarda bir birikiminiz oluyor. Yakında kaçamayacağınız büyük bir alışverişiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Özellikle iş yerinizde agresif davranışlarda bulunmaktan kaçınmanız gereken bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed