Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (2 Ekim 2013)
Tartışmalardan ya da stres içeren ortamlardan uzak kalmakta zorlanabileceğiniz bir gün. Karşı tarafı yatıştırmak, yatışmasını beklemek ya da hangi zararlı tavır içerisindeyse düzelmesi için dua etmek ciddi sabır isteyebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (2 Ekim 2013)
Bugünlerde aniden karşınıza çıkan bir konuda karar vermeniz gerekecek. Karar verirken zorlanacaksınız, ama vereceğiniz karar isabetli olacak. Sizi dolaylı da olsa çok ilgilendiren bir konuya acil olarak müdahale etmeniz bekleniyor. Ne enerjiniz ne de zamanınız uygun. Yine de ısrarlara boyun eğebilirsiniz. Yapmayı tasarladığınız şeyleri tutkuya dönüştürmekten çekinmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (2 Ekim 2013)
Kartınız pişmanlık... Bir konuyafazlasıyla odaklanmış size zararveren ve sizi rahatsız eden bazıkonuları çok fazla düşünüyorsunuz.Önünüze gelen bazı imkanlar var adeta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (2 Ekim 2013)
Size hizmet sunan bir kişi ile çatışırsanız, hiç tahmin etmediğiniz bir noktadan vurulup yarı yolda bırakabilirsiniz. İş başa düşünce çaresine bakarım nasıl olsa diyorsanız kronik bir otorite problemini kökten çözebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (2 Ekim 2013)
Daha planlı olduğunuzda iş yoğunluğunu ve hayatın olumlu yanlarını bir arada götürebilirsiniz. Şimdiden eldeki konuları tamamlamalı, biraz sizi dinlendirecek uğraşlara, değişik hobilere başlayabilirsiniz. Yine hafta sonunda yaşanabilecek tatil planlarınızda size hareket katabilir. Yaratıcı uğraşlarda yeni destekler alabilir, duygusal keyiflere yönelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (2 Ekim 2013)
Sıkı bir haftadan çıktınız. İş alanınız biraz yorucu, ama mutlu bir ortam içinde olduğunuz için buna çok aldırmıyorsunuz. Bir arkadaşınızın iş alanı sizi çoktandır cezbediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (2 Ekim 2013)
Partneriniz küçük nedenlerle problem yaratacak tavırlar içine girmeye hiç niyetli değil. Fakat siz ısrarla, yapıcı eleştirileri, suçlama gibi algılamaya devam ediyorsunuz. İş yaşamında zorlu bir dönem sizi bekliyor. Sarsılan itibarınızı yeniden kazanmak için çok çalışmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (2 Ekim 2013)
İş yaşantınızdaki belirsizlikler, sizi haklı olarak hızla bir kenara para biriktirmeye yöneltiyor. Çok büyük güçlüklerle bir araya getirebildiğiniz paranızı iyi korumalı, yine dönemsel koşullar nedeniyle bu birikimi tüketmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (2 Ekim 2013)
Önemli fırsatların kapısı önünde duruyorsunuz. Bu fırsatların karşılığında sizden beklenenleri iyi tespit etmelisiniz. Bugünlerde iş yaşamınızdaki randevularınız özel bir dikkat gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141994 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed