Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (2 Eylül 2013)
Evde yapılacak değişiklikler, dekorasyon, tadilat, taşınma, alım satım v.b konuların ön planda olduğu bir süreçtesiniz. Belli imzalar atılabilir, anlaşmalar yapılabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (2 Eylül 2013)
Boğalar için çalkantılı bir gün başlıyor. Gün içinde çeşitli gel-gitler yaşamanız muhtemeldir. Özellikle sevdiğiniz bir insanla ilgili bir takım fikirler kafanızda belirebilir. Biraz da kuruntu yapabilirsiniz. Zaten gitgide kuruntulu bir insana dönüşüyorsunuz. Geçmişte yaşadığınız bir güvensizlik sizi etkiliyor olabilir. Bu tür durumlarda sakin davranarak, hem kendinizi, hem çevrenizi koruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (2 Eylül 2013)
Aşk hayatınızda adeta bulutların üzerinde gibisiniz. Maddi açıdan da problemleriniz bitiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (2 Eylül 2013)
Evlilik ve ortaklıklar konusunda bugün test mahiyetinde iletişim sorunlarıyla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Baba figürü ya da o nitelikteki biriyle başlayan gerginlik eğer çözümsüz bırakırsanız tüm ilişkilerinize yansıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (2 Eylül 2013)
Evde başlayan hareketlilik sizi her açıdan zorlayabilir. Özellikle güvenliğinizle ilgili sıkıntıların aile içi ilişkilere yansımalarına dikkat edin. Eldeki kaynakların kullanımı konusunda daha kalıcı kararlar vermek gerekecek. Özel hayata yönelik sorumlulukların üstesinden gelmeniz gereken zamanları iyi değerlendirin. Öncelikleriniz değişebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (2 Eylül 2013)
Bugün iş yaşamınızda aşama kaydedeceksiniz. Çoktandır çözmeye çalıştığınız bir mesele kendiliğinden hallolacak ve siz de bununla birlikte epey rahatlayacak, kendinize geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (2 Eylül 2013)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (2 Eylül 2013)
Bugün akşam saatlerinde para konusunda bir arkadaşınızın sizden bir talebi olabilir. Bu tür konularda yüzünüz çok yumuşak. Hemen elinizdeki, avucunuzdakini paylaşmak istiyorsunuz. Özellikle yakınlarınızın sıkıntı çekmesi sizi üzüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (2 Eylül 2013)
Yakın çevrenizin sizi suistimal etmesine engel olun. İyi niyetli bir yapıda olmanız, insanların size çıkarcı ve sinsi bir biçimde yaklaşmasını engelleyemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141951 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed