Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2022)
Bazı iş veya girişimlerinizde size yardım edebilecek kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Uzlaşma sağlanması veya pazarlık yapılması gereken konularda atmosfer uygun görünüyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Haziran 2022)
Yakın bir zaman içinde özel görüşmeleriniz var. Bunun ne tür bir görüşme olacağı belli olmasa da, sevinçlerinizin olacağı kesin görünüyor. Aldığınız bir tavsiyeyi iyi değerlendirmeniz, bugünleri daha sıkıntısız geçirmenizi sağlıyor. Düzgün dostlar içindesiniz. Bu konuda seçiciliğiniz kadar, dostluk ilişkilerindeki vericiliğiniz ve dostluğa bakışınız da belirleyici.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2022)
Zor bir gün olacak sizin için bugün. Yaşadığınız her şeyin yükünü taşıyorsunuz. Yorgunluğunuz yıpranmanıza neden oluyor. Daha az takıntılı davranmanız hem sizin için hem de çevreniz için çok iyi olacak. Sağlığınıza dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2022)
Genel kültüre dayalı eğlenceli bir uğraş gününüzü neşelendirebilir. Anne-babalar çocuğunuzla oynayacağınız zekâ geliştirici bir oyun veya yapacağınız bir aktivite sizi mutlu ederken onun açısından da eğitici ve öğretici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2022)
Yaşanan karşıtlıklar sizi ortaklaşa konulara farklı bakmaya zorluyor. Gayeniz bütünlük içinde bir arada bulunmaya çalışmak, sunulan önerileri hayata geçirmek olmalı, Eşin duygu durumundaki değişikliklere karşı esnek olmalı, sorunlara derin bir gözle bakmalısınız. Yurt dışı odaklı planların, yabancılarla ilişkilerin getirdiği sorumluluklar sizi disiplinli olmaya itiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Haziran 2022)
Gelişmelere iradi etkinizi ister istemez çektiniz. Artık koşullara müdahale etmeyi düşünmüyorsunuz, sizin dışınızda gelişmeler olacak. Yeteneklerinizden sonuna kadar yararlanabileceğiniz koşullar, kendiliğinden oluşmak üzere.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2022)
Kendinizi özgürleştirmenin yolunu arıyorsunuz. Kendi gerçeğinizin peşinden giderken, kimi zaman rehberliğe ihtiyacınız olabilir. Yardım istemeden önce, kendi yapabilirliklerinize ve kaynaklarınıza bakmalısınız. İşinizi ilgilendiren davranışlarınızda daha duyarlı, ilgili, anlayışlı, adaletli olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Haziran 2022)
Maddi konularda başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz ve bu anlamda yeni kararlar alabileceksiniz. Ortak bazı kazançlar elde edebileceğiniz bir gündesiniz ancak maddi konularda dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Haziran 2022)
İki arkadaşınızın özel ilişkisine karışırken, ilişkinin türünü gözden kaçırıyorsunuz. Müdahalenizin önündeki sınırları görmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed