Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Çalışma hayatınızda güvendiğiniz kişi veya kişilere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sizden statü olarak ast olan kişilerle bir takım konular yüzünden fikir uyuşmazlığı yaşayabilirsiniz. Dedikodulara karşı sert ve kavgacı bir tutumdan yana uzak olun. Kendinizi sakinlik içinde savunabilirseniz kazanan taraf siz olursunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Bugün çevrenizde birçok hata yapacaksınız ve insanların bu hatalarınızdan dolayı sizinle alay edeceklerini düşünebilirsiniz Ancak akılcı yaklaşımlarınızla hatalı davranışlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Bugün sevdiğiniz insana karşı dikkatli davranışlar sergileyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Mantıklı davrandığınız süreç içinde maddi yönden toparlanacaksınız. Başkaları da sizden akıl alacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Rahat tavırlar, nasıl olsa şansbenden yana diyen tutumlar ikişekilde de çalışabilir. Kontrollükişiler sizi yeteri kadar güvenilirbulmayabilir. Veya kaygılarınıazalttığınız için sizinle işbirliğiiçinde olmak isteyebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
İş hayatınızda daha dışa dönük olacağınız günler içindesiniz. Sizi yenileyen şartlara ayak uydurmak ve üstlerle ilişkileri önemsemek adına çaba içine girmelisiniz. Sizi bağlayan sorumluluklar, işe ait ortaklaşa projelerde daha sağduyulu olmalısınız. Yaşanan yenilenmelerin hayatına getireceği değişiklikler hızlanacaktır. Başlayacak olan günlük rutinlere dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Bugün iş yaşamınızda bazı değişiklikler yaşayacaksınız. Bu değişikliklere en çabuk siz adapte olacağınız gibi bilmediğiniz konu ve alanlara dalarak risk alacaksınız. Ancak, Plutondan aldığınız üçgen açı sayesinde çok kazançlı olacaksınız. Pratik zekanız, çevrenizde oluşturduğunuz olumlu arkadaşlıklar size yardım edecek. Ancak her konuyu son dakikaya bırakma huyunuz yüzünden de zor durumlarla karşılaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Özel hayatınızda uyumlu, dengeli,ilişkinizi geliştirmenizi ve sahip olduğunuz beraberliği yarınlara taşımanızı kolaylaştıracak. İş hayatınızda yeni olanaklar ve imkanlar var. İşinizde, üstünüz konumunda olan bazı kimselerin desteğini ve beğenilerini kazanarak önemli aşamalar kaydedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Ek işlerinize ayırdığınız zaman, işyerinizde her haliyle belli olup göze batıyor. Yeni, yeni para kaynakları arıyorsunuz. Bu açılım, bazı rahatsızlıkları kaçınılmaz hale getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
İlgisizliğinize sessiz kalmaktan başka bir tepki vermeyen yakınınızın, ilginizi fazlasıyla hak ettiğini görebilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed