Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Bugün ilginizi çeken her güzel şeyi almak isteyebilirsiniz ve buyüzden masraf yapabilirsiniz. Özellikle de giyim kuşam gibi şeyler için para harcayabileceğiniz gibi sevdiğiniz kimseler için de ufak tefek şeyler alma isteğinize karşı çıkamayabilirsiniz. Para harcama içgüdünüz sadece bu tür şeylerle sınırlı da değil. Lüks yiyecek maddeleri ve içkiler ya da lüks sayılabilecek yerlerde yemek yemek veya dostlarınızı davet etmek gibi şeylere de açıksınız. Uzun süredir planladığınız bir şeyi yapabilir ya da elde edebilirsiniz. Buarada para ya da mal, değer verdiğiniz ya da maddi değeri olan bir şeyinizi kaybetmeniz ihtimali var. Küçük bir hırsızlıkla da karşılaşabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Bugün, aile içi dedikodular kulağınıza gelebilir ve birinci derecede yakın akraba sorunları sizi üzebilir. Bu sorunlardan uzaklaşmak için dikkatinizi işlerinize yöneltmelisiniz. Böylelikle kafanızı dağıtabilirsiniz. Uzun zamandır aranızın bozuk olduğu bir arkadaşınızla aranızda bir yakınlaşma olacak, görüntünüzde yapacağınız ufak bir değişiklik arkadaşlarınız tarafından beğeni ile karşılanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Duygu trafiğiniz karışacak.Etkisi altında kaldığınız karşıcinsle uyum sağlayacaksınız.Alacağınız yardım veya habergecikebilir. Bugün olmasa dayarın yeni bir mali boyutkazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Hareketli ve heyecanlı bir gün geçirme şansınız var. Spor yapmak, iş ve eğlenceyi birleştiren kısa seyahate çıkmak veya varsa çocuğunuzla birlikte keyifli ve verimli zaman geçirmek için bugün kendinize fırsat yaratabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Biraz beklemeli, her zamanki sabrınızı ortaya koymalısınız. İçe dönük olduğunuz bu günlerde önemli kararlar almaktan kaçınmanız lazım. Kendinizi ilişkiler ya da başakları yararına olabilecek çalışmalara adamanız söz konusu. Ancak geçmişle ilgili korkular ve bilinemeyen şeyler nedeni ile zarar görebilirsiniz. Daha temkinli olmanız size fayda sağlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Grup çalışmaları ve organizasyonlarda başarılı olabilir, yaratıcı fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. İş hayatında yolunda gitmediğini düşündüğünüz konular yüzünden kuruntu yapmanız mümkün. Acelecilik yüzünden fırsatları gözardı etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Kısmet dolu bir gün! Kaybettiğiniz bir şeyi, ya da bir fırsatı tekrar elde etmeniz çok mümkün. Uyanık olun ve şansın size bu lütfundan bu defa yararlanın. Çalışkanlığınız ve işinizdeki başarınız çevrenizce takdir ediliyor. Ama bu durum sizi rahatlatmamalı, çünkü işinizin doğasında rekabet var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Standardınızın üzerine çıkabileceğiniz bazı fırsatları risk sayıp kenara atabiliyorsunuz. Standardınızı koruyabilmek sizin için çok önemli. Beklentilerinizi akıllıca sınırlamış görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Aile büyüklerinizle ilişkilerinizi şu günlerde her zamankinden çok önemsemeniz, elinizden geldiğince ön planda tutmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed