Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2017)
Eğer sezgileriniz durmanızı söylüyorsa, biraz yavaşlayıp kontrol etmenizde fayda var. Geçmişi yok saymak ya da geçmişten dersler çıkarmamak sizi, istediğiniz ve rahatlamanıza yardım edecek yola girmekten alıkoyacaktır. Ufak tefek flörtler daha ciddi bir hal alabilir. Yaratıcılığınız yüksek. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ocak 2017)
Sizi çok ilgi çekici bulan birine, bazı önsezilerinizle yakınlık duyamıyorsunuz. Sezgileriniz, karşı tarafın ısrarcılığına rağmen sizi bu ilişkiyi sınırlı tutmaya yönlendirecek. Yakın bir zamanda kısa bir yolculuğunuz var. Sizi bu yolculuğa pek sıcak baktırmayan duyumlar alıyorsunuz. Ama gitmeniz halinde, yeni düşüncelerle yeni planlar içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2017)
AŞK: Gönül ilişkilerinizdebugün karmaşık fikirlere sahipolabilirsiniz. Dengenizi kaybetmişgibisiniz. Oysa her şey kontrolaltında. Sevdiğiniz kişibugünlerde biraz duygusal. Onakarşı sert olmamalısınız.İŞ: Grup ve organizasyon işlerinde mükemmeliarıyor ve başarıyorsunuz. İş arkadaşlarınız bugünsize olduğundan fazla iş yüklüyorlar.SAĞLIK: Soğuk algınlığına karşı kendinizikorumalısınız. Bol dinlenme sizin için en hayırlısı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2017)
İlişkiler söz konusu olduğunda kalıcı olanlarına meyletmeniz gereken günlerdesiniz. Saygı çerçevesinde ilerleyen birliktelikler yaratma şansınız var. Yeter ki niyet edin. Çekingenlik ve kaygılar bu niyetinizi beslemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2017)
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ocak 2017)
İşyerinizde seviliyor, sayılıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde karşınıza çıkacak bir gelişme kariyeriniz için önemli bir adımın başlangıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2017)
Özel günlere karşı unutkanlığınızda dikkatli olabilir, bugünü sizin için unutulmaz bir gün olarak değerlendirebilirsiniz. İş hayatında olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü. Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ocak 2017)
Maddi konularda oldukça başarılı olacağınız bir gündesiniz ve verimli sonuçlar alabilirsiniz. Küçük imkanları değerlendirerek önemli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ocak 2017)
Yeniliklere yatkın kişiliğinizin son zamanlardaki çekingenliği, içinde bulunduğunuz döneme pek uygun düşmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed