Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Hobilerinize ayıracak pek çok zaman bulabileceksiniz. Yenilik arayışı sizde değişiklikler ortaya çıkaracak. Çevrenizdeki insanları sempatikliğiniz ile fazlaca etkileyeceksiniz. Hatta bu özelliğinizden elinizden geldiğince yararlanmaya bakacaksınız. Aşk ilişkilerine bir süre ara vermişe benziyorsunuz. Fakat bugün duygusallığınız artacak. Ve bunun yanında inanılmadık derecede kaprisli bir tutum sergileyeceksiniz. Hatta tartışmalara ve kavgalara eğilimli görünüyorsunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Çok merak ettiğiniz yurtdışındaki bir arkadaşınızın mutluluk haberini alıp sevineceksiniz. Bu akşam onu ararsanız size harika bir daveti olabilir. Çevrenizdekiler sizin alınganlığınızdan şikayetçiler. Küçük sorunları büyüttüğünüzü düşünüyorlar. Son zamanlarda sorun ettiğiniz olayları yeniden bir düşünün, onların haklı olduğunu anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Duygularınızı kontrol edemiyorsunuz ve gününüzün çoğunu partnerinizle geçirmek istiyorsunuz. Ancak yarım işlerinizi tamamlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Yakın çevrenizden bir kişiyle fikir ayrılıkları yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak uzatmamak elinizde. Eğer bir uzlaşmazlık varsa zorla kabul ettirmeye çalışan, inatla ‘ben onu ikna edeceğim’ diyen tavırlara hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Ay burcunuzda size çekicilik ve istikrarlı duygular getiriyor. Kişisel alanda yapmak istediğiniz çok şey var. Maddi açıdan güvenlik aradığınız bu dönem olaylar sizin dışınızda gelişecektir. İçinde bulunduğunuz gruplarda kendinizi adamanız gereken çalışmalar yapılabilir. Geleceğe dönük beklentilerin yeniden tasarlanması, gerçekçi olunması gereken bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Değişik planlarınızın hayatta karşılık bulup bulamayacağından kuşkulu gibisiniz. Bugünlerde iş yaşamınız dışında bir hayatınız yok gibi. Kendinizi tamamen çalışmaya vermiş görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Özel günlere karşı unutkanlığınızda dikkatli olabilir, bugünü sizin için unutulmaz bir gün olarak değerlendirebilirsiniz. İş hayatında olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü. Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Önünüzde büyük bir ödeme var. Bunun hazırlığını daha tamamlayamadığınız için, heyecanlısınız. Gelirinizden şikayetiniz yok. Akılcı tutumunuzla para durumunuzu dengeliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Yakın arkadaş ilişkilerinizde bazı sürpriz gelişmeler bu günlerde gündeminize oturabilir. Önemsediğiniz biriyle ilgili alacağınız olumsuz haberler sizi hareketlendirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed