Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2022)
Eğer yalnız bir Boğa'ysanız sizi çok fazla beğenen bir hayranınızın olduğunu söylemeliyiz. Evlilik veya ortaklık gibi ilişkilerinizde uyumlu ve üretkensiniz. Karşılıklı sevgi ve saygıda dikkate değer olumlu gelişmeler var. Ilişkilerinize yenilikler getirecek ciddi ve önemli kararlar alabilirsiniz. Katılldığınız toplantılarda herkesin gözü üzerinizde olacak. Buna karşılık, bu olumluluklardan istifade edebilmek için bazı şeylere dikkat etmeniz de gerekiyor. Çünkü yapı olarak stresli bir dönemdesiniz. Olayları olumlu açıdan görmeye çalışırsanız bu dönemi daha az sıkıntı çekerek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Haziran 2022)
Sıcakkanlı bir insansınız. Bu yanınız sizi kolay dost sahibi yapıyor. Bugün sevineceğiniz bir konuğunuz var. Onunla birlikte geleceğinize dair bazı planlar içine girebilirsiniz. Yakında hedeflerinize biraz daha yakınlaşacaksınız. Uzaktaki sevdiklerinize karşı duyduğunuz özlem, önümüzdeki günlerde hasret gidermelerle hafifleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2022)
Uçarı olmak isteyebilirsiniz. Bu davranışlarınız hayatınıza oldukça büyük pozitiflikler verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2022)
Sözleri ya da tavırlarıyla canlılık ve enerji saçan çevrenizdeki yakın insanlarla birlikte olmaya çalışın bugün. Baskılarıyla değil dinamizmleriyle size örnek olmalarına izin verin. Bu nedenle kırıcı ya da yapıcı olmak sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2022)
Evinizle ilgili uğraşlar yorucu olurken, baba ile ilgili sorunlar yeniden hayatınıza girebilir. Önemli temeller atmaya başladığınız yerleşimle ilgili konular ise duygusal açıdan sizi zorlamakta. Pek çok konuda esnek olmalı ve özel hayatınıza yeniden bakma ihtiyacı duymalısınız. Evde başlatacağınız değişiklikler ve yenilikleri ilerletmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Haziran 2022)
İşyerinizde evinizdeymiş gibi rahat ettiğiniz anlar oluyor. Böyle zamanlarda diğer çalışanlara da pozitif enerjinizi aktarıyorsunuz. İşteki davranışlarınızı alışılmışın dışında bulanlar yok değil; siz yine de bildiğiniz yolda devam edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2022)
İşinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Haziran 2022)
Geçmişte yaptığınız hatalı açılmaları bugün pişmanlık şeklinde yaşamanız, bir anlam taşımıyor. Karamsarlığınız kalıcı değil. Yakın bir zamanda toparlanma söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Haziran 2022)
Bugün tanışacağınız önemli insanlar olabilir. Onlardan faydalanmalısınız, çevreniz gittikçe genişliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed