Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ekim 2022)
Yakın geçmişinizde saklamış olduğunuz sırlar, dostlarınızla aranızda mesafe oluşturabilir veya bazı kırgınlıklara yol açabilir. Sevildiğiniz halde sevgiyi hissedemediğiniz doğru olabilir bu durumda hemen gereksiz kuşkulara kapılmamalı olayları farklı yönden de değerlendirmelisiniz. Herkesin sevgiyi gösterme şekli birbirinden farklıdır çünkü.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Ekim 2022)
Bugün bazı düşleriniz gerçek olabilir. Dostlarınızla iyi anlaşıyorsunuz. Bazı sözlerinize dikkat ederseniz çevrenizdeki önemli kimseleri de etkileyebilirsiz. Sevdiklerinize karşı amirane tavırlardan vazgeçmelisiniz. Onların sizinle eş değerde bilgi ve becerileri olduğunu unutmamalısınız. Sizden yaşça küçük bir yakınınızın gençlik sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Ekim 2022)
Aşık olduğunuz kişi ile romantik saatler yaşayacaksınız. Ancak aşkınıza hükmetmeyi denemeyin. Sahiplenme duygularınız yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Ekim 2022)
Son zamanlarda sevdiğiniz kişiyle aranızdaki diyalog eksikliği sizi başkasına yönlendirebilir. Eğer böyle davranırsanız hem kişiliğinizi bozulacak hem de ileride kendinizi çok pişman hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ekim 2022)
Çalışma sisteminiz ve kapasiteniz size yeni gelirler elde etme şansı veriyor. Ancak aşırı iyimser ya da risk alabilen yanlarınızı kontrol etmenizde yarar var. Akşam saatlerine kadar iş hayatınızı yeniden planlamak öncelikli olmalı. Sonrasında sizi canlı tutan yakınlarla ilişkiler öne çıkıyor. Hafta sonunu içine alan kısa yolculuklar gereken motivasyonu getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Ekim 2022)
Aslında işinizi severk yapıyorsunuz, çevrenizdekiler de bunun bilincindeler. Amirlerinizden biriyle tartşabilir ya da ani tepkiler verebilirsiniz. Rahat bir insansınız ama kendinize dur demeniz gereken yeri de bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Ekim 2022)
Her dediğinizin ve istediğinizin sevdiğiniz kişi tarafından yerine getiriliyor olması dikkate değer bir durum. Ancak yaşamın biraz da aldığın kadarını vermeyi de bilmek olduğunu da belirtmekte fayda var. O kadar da hayırsız olmadığınız göstermenin zamanı da geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Ekim 2022)
Yerinde öngörülerinizi frenleyen abartılı bir sağlamcılığınız var. Bugünlerde ikili görüşmelerde size kaçırılmaz fırsatlar sunulabilir. Düşünmeye değer bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Ekim 2022)
Bazı huylarınız sizi çok yıpratıyor. İnsanların size karşı içten pazarlıklı davrandığını düşünmekten vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed