Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Baskı altında yanlış adımlar atabilirsiniz. Bazı iş birliklerinizde zorluklar varsa uzaklaşma eğilimi hissedebilirsiniz. Yeni iş ve kariyer fırsatlarını değerlendirmek için yeni bilgiler edinmeye veya haberler almaya gayret gösterebileceğiniz günler. İş birlikleri ve ortaklıklar kendinize güveninizi geliştirmenizi ve amaçlarınıza daha çabuk ulaşmanızı sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Gözünüz çeşitli sosyal etkinliklerde, ama yakınınızdakilerin koşulları ve moral durumları size ayak uydurabilecek yeterlilikte değil gibi. Akşam saatlerinde yapacağınız bir programa dahil olmak isteyenler olabilir. İkili ilişkilerde sorunları içerde çözme yolunu seçmelisiniz. İnsanların derde derman olan merakı, sorunları kördüğüm haline getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Bugün tartışmaya açık konular bulacaksınız. Ancak kavga etmekten sakının. Özellikle yakın çevrenizde ailenizi ve sizi çekemeyenleri keşfedeceksiniz. Bunun bedelini ağır ödemek istemiyorsanız dinlemekle yetinin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Son zamanlarda işinizde yaşadığınız olumsuzluklar moralinizi bozmasın. Kişisel tartışmalara girmeyin. Meselelerinizi hukuki yollardan çözümleyip sorunların ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için beslenmenize biraz dikkat etmeli, spor yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Bugün daha planlı ilerlemeye kararlısınız. Evde alınması gereken güvenlik önlemleri üzerinde durabilirsiniz. İhmal ettiğiniz yerleşime ait konular da aradan çıkarılabilir. Aile içi ilişkilerin akıcı ilerlemesi ile kendi kişisel konularınıza odaklanabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işlerin dikkat çekici biçimde hayatınıza girmesi söz konusu. Bu arada iş hayatında artan sorumluluklar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
İş yaşamınızda sabah saatleri oldukça enerjik olacaksınız ve bazı yeni başlangıçlar yapabileceksiniz. Çevrenizde yeni diyaloglar kurulacaktır ve genel bir hareket olacaktır. Aynı anda birden çok konuyu düşünecek ve birden çok konuyla ilgileneceksiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok sakin hareket etmeyi tercih edeceksiniz. Elinizdeki işleri tamamlamaya çalışacaksınız ve yeni girişimlerden uzak duracaksınız. Günün ilk yarısında acele hareket etme eğiliminden uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Gün boyunca birçok sorunla aynı anda ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve bu durum sizi psikolojik olarak etkileyebilir. Sevgilinizi dinlemek sizi olgunlaştıracak, ilişkinizi de vazgeçilmez kılacaktır. İş yaşamınızdaki sıkıntılarınızın rutin bir hale geldiğini düşünerek harekete geçmekten kaçıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Birkaç güne kadar elinize geçecek para ancak normal yaşamınıza yetecek kadar olduğu için istemesiniz de bazı gereksinimlerinizi almak için diğer ayları bekleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mayıs 2023)
Bugünler içinde alabileceğiniz bir haber, işinizi ve özel yaşamınızı aynı anda ve aynı boyutta etkileyebilir. Sükunetle düşünüp iş ve aşk dengelerini iyi oturtmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed