Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2017)
Stresli bir günü değerlendirmenin en iyi yolu yalnız kalıp plan yapmaktır. Diğerlerine yardımcı olmanın, diğerleriyle birlikte hareket etmenin ve daha sağlam bir gelecek kurmanın planını yapmanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Ocak 2017)
Sabah kafanıza takılan ufak bir ayrıntıyı akşama kadar düşünüp, kendi kendinize kötü bir gün geçireceksiniz. Sürekli geçmişi düşünüp bir takım pişmanlıklar duymanız size hiç birşey kazandırmayacağı gibi yıpranmanıza neden olur. Gün boyu çevrenizdeki insanlardan ve onlarla konuşmaktan kaçacaksınız. Sevdiğinizden alacağınız telefon moralinizi düzeltecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2017)
Kartınız Kadın... Kötü veya iyi insanlarla hiç ayrım yapmadan dostluklar kuruyorsunuz. Birçok insanın güvenini kazanmış olacaksınız ki insanlar sizinle dertleşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2017)
Bugün bazı arkadaşlarınızla aranızdaki ilişki olumlu yön değiştirip farklı boyutlara ulaşabilir. Tanıdıklıktan öteye gitmeyen birinin sizin için yapacağı jest, asla herhangi bir art niyet barındır-mıyor. Ona güvenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2017)
Parasal konularda daha dikkatli adımlar atmalısınız. Akılcı yanlarınızla yeni iş konuları yaratmak, birden fazla fırsatı lehinize çevirmek sizin elinizde. Şu döneme kazandıklarınızı korumak, bütçenizi daha sağlam temellere oturtmak için zamanınız var. Gereksiz ve dengesiz alışverişler, keyiflere gidebilecek lüzumsuz harcamalar planlarınızı aksatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Ocak 2017)
Amiriniz ile aranız pek iyi sayılmaz fakat siz işlerinizi eksiksiz olarak yerine getiriyorsunuz ve bu sayede iş arkadaşlarınız tarafından çok seviliyorsunuz. İşyerinde ölçülü davranırsanız hiçbir sorun ile karşılaşmazsanız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2017)
Ona daha zaman ayırabilir ve beraberliğinizde daha verici davranışlar içine girip çelişkileri yok edebilirsiniz. İşinizde çalkantılı bir gün yaşayabilirsiniz. Tamamlanması gereken işler biraz huzursuzluk yaratsa da başarıya yakınsınız. Karşınıza çıkacak fırsatları görmeye ve iyi değerlendirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Ocak 2017)
Paranızı iyi kontrol edemiyorsunuz. Hareket halindeki bir miktar toplu paranız riskli yerlerde geziniyor. Bir satış işiniz olacak. Bu işin kovalaması tek başınıza size düşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Ocak 2017)
İki arkadaşınızın özel ilişkisine karışırken, ilişkinin türünü gözden kaçırıyorsunuz. Müdahalenizin önündeki sınırları görmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed