Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2023)
Sizi zorlayan kişilere aynı şiddette cevap vermeniz, yangına körükle gitmeniz anlamına gelebilir, politik olmakta fayda var. Aşk hayatınız veya evliliğiniz açısından olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Uzun süreli arkadaşlıklar kurulabilir veya evliliğinizi ya da yaratıcı plan ve projelerinizi ilgilendiren konularda olumlu haberler alabilir veya olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mart 2023)
İyi anlaştığınız kişilerle, yeni düşüncelere, yeni niyetlere yönelebilirsiniz. Aile ilişkileriniz üzerindeki korumacılığınız, bazı kişilik gelişmelerini önleyebilir. Bugünler derin özlemleri giderme günleriniz. Bu özlemlerde, kaderci avunmalarla, birtakım pişmanlıkları örtmeye çalışacaksınız. Kendinizi yenileme niyetlerinizin önünde kendini gizleyen engelleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2023)
AŞK: Anlaşamadığınız bazı konularda partnerinizle ters düşebilirsiniz. Oysa onunla mutlaka müşterek bir çözüm yolu bulabilirsiniz. Sizler çok iyi anlaşabilen çiftlersiniz. PARA: Bir takım egolarınızı tatmin etmeye çalışıyorsunuz. Bu durum sizler için sadece bir tür geçiş sayılabilir. Böyle devam etmemelisiniz. İşinizi sonladırabilirler. SAĞLIK: Bugün su sporları için uygun değilsiniz.Arasıra ayak veya el kasılmaları hissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2023)
Sıcak kanlı ilişkiler kurarak çevrenize güven aşılıyorsunuz. Birçok kişi en ufak sorununu bile size anlatıyor, çözüm bekliyor. Ancak bu durum ileride psikolojik dengenizin bozulmasına neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2023)
Aileniz ve evle ilgili konularınızda dikkatli olmanız gerekiyor. Biraz daha çaba göstererek çok şey başarabilirsiniz. Yerleşimle ilgili sorunların baş göstereceği bu dönem yakınlarla ilişkilere önem vermeniz gerekiyor. Toprak ya da babanızla ilgili temalar sizi yeterince uğraştırırken, özel hayatınızı içine alan konulara karşı hassas davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mart 2023)
İşinizi çok seviyorsunuz ve işyerinizdeki çalışma azminiz bazı insanlar tarafından kıskanılıyor. Politik davranmalısınız ve olumsuzluklara böylece imkan vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2023)
İşinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mart 2023)
Önünüze çıkan parayla ilgili bir problemi dünyanın en büyük sorunu sanıyorsunuz. Bugünler geçip geriye dönüp baktığınızda durumu ne kadar abarttığınızı fark edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mart 2023)
Aşk hayatınızda birtakım şaşkınlıklara daha hazırlıklı yakalanabilmeniz için, duygusal yaklaşımlarınıza biraz da mantık katmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed