Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Bugün uzun süredir düşündünüz maddi ve finansal konularla ilgili geçmişten gelen sorunlu oluşumlara yeni çareler arayabilirsiniz. Bulacağınız çözümleri hızlı bir şekilde hayatınızda geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak biliyorsunuz hızlı verilen kararlar genelde uzun ömürlü olmaz. Bu nedenle bu konuyla ilgili biraz daha detaylı düşünebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Bugün ruhunuzda bir macera hevesi var. İçinde bulunduğunuz koşullardan sıkılmış olabilirsiniz. İçinizde uzaklara gitme arzusu duyuyorsunuz. Hayatınızdaki bazı şeyleri değiştirmek için dayanılmaz istekler içerisindesiniz. Fakat acele etmeyin bekleyin. Göreceksiniz ki gelişmeler sizin isteğiniz doğrultusunda olacak. Bu arada sevdiklerinizin sizden beklentilerine de karşılık vermeniz gerektiğini unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2022)
AŞK: Duygusal ve narinyapınız partnerinizi sizeyaklaştırırken biraz dakorkutuyor. Sizi incitmemekiçin çaba harcıyor ama yinede bazen ona alınıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Sevdiğiniz kişiye yaşattığınız duygusal yalnızlığı belli bir mantık çerçevesinde açıklamaya çalışmanız size de ikna edici gelmiyor. İlişkinizle ilgili derin yanılgılar içindesiniz. Mesleki kariyeriniz yükseliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2022)
İşe ait konular ve mesleki planlar hakkında yeni düşünceler taşımaktasınız. Bu alanda beklentilerinizi küçük tutmalı, üstlerle ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız. Artan sorumlulukların getirdiği baskıları ise ciddiye almanız gerekecek. Özellikle otorite figürleri ile olan bağlarınız bu dönem test edilmekte. İşte dağılma yaşamak ve ertelemeye yönelmek size zarar verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Bir koordinasyon sorunu yaşandığını düşünüyor ve bunun çözümlenmesini istiyorsunuz. İş yerinizde daha verimli çalışmanın koşullarını sağlamak için ikili bazı görüşmeler talep edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Partnerinize karşı birçok duygunuzdan emin olamıyor ve karar vermekte zorlanıyorsunuz. Aşk yaşamınızda yeni bir karar almak için uygun bir zaman değil. Mesleğinizle ilgili hayalperestliğinizi bir kenara bırakmalısınız. Çünkü ayaklarınız yere basmıyor. Artık gerçek yaşama dönme zamanı geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Para konularında bugünlerde titiz olmanızda yarar var. Çözümsüz para tartışmalarından uzak kalmalısınız. Daha hareketli alanlara kaydırmak istediğiniz birikiminiz, güvensizlikler yaşamanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Nisan 2022)
Çevrenizde dolanan büyük paraların peşine düşmüyorsunuz. Ama çok küçük kayıplar da sizi allak bullak edebiliyor. İlgisiz davranacağınız satış işinizin pekala önemli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed