Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Çevrenizdeki kişi ve olaylara karşı fazla meraklı davranışlar içinde olmaktan kaçınmalı, daha doğrusu merakınızı belli etmemelisiniz. Eğer konuların üzerine giderseniz bir çok şeyi sizden saklayabilirler ya da yanlış yansıtabilirler. Halbuki bunlar sizi ilgilendiren konulardır. İlgisiz davranırsanız daha fazla şey öğrenebilmeniz olasıdır. Hiçbirşeyi beğenmemek ve sürekli söylenmek gibi tutumlarınız olabilir. Bunun yerine elinizdekinden memnun olup, imkanlardan istifade etmeye gayret ederseniz daha kazançlı olursunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Aileniz ve güvenliğiniz gibi konularla ilgili sorumluluklarınız gündeme gelebilir. İpler kimin elinde bilinmez ama bugün ikili ilişkilerden yana ilginç zamanlar yaşayabilirsiniz. Düşmanlıklar yaratmamaya bakın. Sağlıkta önlemci olmalısınız. Çoktandır ihmal ettiğiniz konular gündeme gelerek acil çözümler gerektirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Bugün alacağınız güzel bir haber sizi mutlu edecek. Partnerinizle aranızdaki her problem bitmiş görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Herhangi bir konuda ucu belirsiz bir hareket ve kendinizi ya da konumunuzu riske atacak bir hamle için pek uygun bir gün sayılmaz. Acele etmeden hesap yaparak verin kararlarınızı. Yarım kalan işlerinize odaklanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Burcunuzda ilerleyen Ay ve size getirdiği olumlu etkilerle güne başlıyorsunuz. Kafanızdaki planları artık gerçekçi bir şekilde uygulama şansınız olacak. Güvenle hareket ettiğiniz bu günlerde kendi şansınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Özerinde durduğunuz başlangıçlar hakkında daha geniş düşünmeniz, iyimser olmanız yeterli. İlişkilerde bazı karşıtlıkları dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
İş hayatınızda durgunluk hat safhada. Bugünlerde alternatif iş olanakları arıyor ve kendinizi geliştirecek faaliyetlere yönelmek istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Güzel ve uzun dönemli bir ilişki kurma zamanı geldi. Akıllıca davranarak ve gönlünüzün gösterdiği yöne giderek, aşk dolu ve yaşam boyu sürecek bir ilişki kurabilirsiniz. İş ortamının güzel olması veriminiz açısından önemlidir, bu konuda siz de üstünüze düşeni yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Ciddi para sıkıntılarınız yoksa da, ödemeleriniz biraz sizi bunaltıyor. Akraba bağları içinde bir para meseleniz var. İlgili görünmüyorsunuz, ama içinde olmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Mayıs 2023)
Gün içinde özellikle ailenizle olan ilişkilerinizde ortaya çıkacak fikir ayrılıkları ve anlaşmazlıklar sizi olumsuz olarak etkileyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed