Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2017)
Bazı konuları akışa bırakma veya bazı ilişkileri zorlamama niyetinde olabilirsiniz. Ancak, mutlaka rüzgarı bekleyecek olursanız yaprak kımıldamaya bilir. Girişimci olmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Haftaya sınırsız fikirler, yenilikçi düşünceler, yeni şeyler deneme isteği, özgürlükçü yaklaşımlar ve açık sözlülükte sınır tanımama eğilimleriyle başlıyoruz. Ani yolculuklar, randevular, sözleşme, yazışma v.b başlıkları gündeme gelebilir. Eski, işe yaramaz ve demode ne varsa aranıza hayatınızdan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Tavsiye veya tecrübelerine ihtiyaç duyduğunuz kişiler varsa bulma ihtimaliniz yüksek. Sınırlanmışlık hissi hakim olabilir, ama bu hisle baş etmek zor olmayacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ocak 2017)
Alacağınız bir telefon bütün gününüzü meşgul edebilir. Sıkıntıları daha kapsamlı ele almanız gerektiğini öğreneceksiniz. Bugün akşama doğru, az da olsa canınız sıkılacak. Hiç sorumlu olmadığınız bir problemin tam ortasındasınız. Bu problemde size yüklenilen sorumluluğu kabullenmeseniz de, meselenin çözümüne kadar problemin bir parçası olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2017)
AŞK: Zor elde ettiğiniz aşkınızı bugün biraz üzüyor gibisiniz.Kendi konumunuzla eşit olan partnerinizin artık sabretmeye tahammülü kalmadı. PARA: Her alanda bugün aksilikler sizi kovalıyor. İş hayatınızın stresi gün boyu üzerinizde.Beklemekte olduğunuz mali gelişmelerden henüz olumlu haber alacağınız görünmüyor. SAĞLIK: İştahınız kabarık görünüyor. Özellikle protein aldığınız gıdalara çok dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2017)
Bir sosyal çaba gerekçesiyle yapacağınız fedakarlıklar sizi ruhen yüceltecek. Geniş çevrelere özellikle de duygusal temalı konularda hitap edebilme ve insanların üzerinde etki bırakabilme şansınız her zamankinden çok olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2017)
Biraz beklemeli, her zamanki sabrınızı ortaya koymalısınız. İçe dönük olduğunuz bu günlerde önemli kararlar almaktan kaçınmanız lazım. Kendinizi ilişkiler ya da başakları yararına olabilecek çalışmalara adamanız söz konusu. Ancak geçmişle ilgili korkular ve bilinemeyen şeyler nedeni ile zarar görebilirsiniz. Daha temkinli olmanız size fayda sağlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ocak 2017)
Bugünlerde yeni görüşmeler ve yeni umutlu arayışlar değişik sapmalar gösterebilir. İşinize verdiğiniz emeğin karşısında kronikleşmiş doyumsuzluklar, maddi yetersizlikler görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2017)
İkili ilişkilerde hislerinizi ikinci plana atıp, mantığınızın sesini dinlemeniz gerekiyor. İşyerinizdeki bir çalışma arkadaşınıza duyduğunuz güvensizlik, önümüzdeki günlerde iyice pekişebilir. Çok kararlı durduğunuz bir konuda birtakım çekinceleriniz var. Bunları açığa vurmanızda yarar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ocak 2017)
Küçük birikimlerinize yönelik parlak fikirler zararlı olabilir. Birtakım tedbirlerle koşullarınızın göründüğü kadar olumsuz olmadığını göreceksiniz. Önümüzdeki günler içinde yeni sevinçleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ocak 2017)
Bir yakınınıza kefil olmanız istenebilir ve yine sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugünlerde geçmişteki bir kefalet olayınızı anımsamanızda yarar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed