Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Çevrenizdeki kişiler(iş, arkadaş, özel yaşam v.b) veya yakınlarınız işlerin en zor kısmını size yükleyebilirler. Yükleriniz giderek ağırlaşıyorsa bazı konuları yeniden planlamanız gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Geçici olarak üstlendiğiniz bir sorumluluğun vaktini doldurmuş olması, sizde bazı tedirginlikler yaratacak. Bu sorumluluğu almakta doğru mu, yanlış mı yaptığınız konusunda bir muhakeme karmaşası yaşayacaksınız. Önümüzdeki günlerde heyecanlanıp hareketleneceğiniz bir haberiniz olabilir. Çok fazla sorguladığınız bir dostluk ilişkisi içindesiniz. Baskıcılığınız haklılığınızı yok etmeye çalışıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Ticaret ile uğraşanlar için bugün düşüşler görünüyor. Parasal sıkıntılarınızın başladığı bir gün. Diğer gruplar için mevki artışı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Sevdiğiniz insanla olan sorunlarınızı başka yerlere taşımayın. Hataların bir bölümünün de size ait olduğunu bilin. Dostlarınızla neşeli bir ortamda moral bulacaksınız. Kredi kartıyla ilgili sorun yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Karşınızdaki kişilere anlayış göstermeli bir yandan da kendinizi sorgulamalısınız. Zira ilişkilerde yaşadığınız engeller size eksiklerinizi hatırlatıyor. Ortaklaşa konularda yaşanan köklü değişime hazır olmalısınız. Yeni anlaşmaların o kadar da kolay ilerlemeyeceği söylenebilir. Henüz yolun başında olduğunuz bu süreci fırsata çevirmeye bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Aralık 2022)
İş hayatınızda bugünlerde elle tutulur bir problem görünmüyor. Zamanında yetiştirdiğiniz işler sizi rahatlatıyor. Bugünün işini yarına ertelememe anlayışınız, işinizi çok kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Şu sıralar kısa ve samimi ilişkiler sizin için daha tatmin edici olabilir. Geçmişte kalmış bir ilişkiniz tekrar gündeme gelebilir. İş yaşamında daha donanımlı hale gelmek için her fırsatı değerlendirmeye çalışın. Bu günlerde yeni bilgiler kazanmak için sıkı bir çalışma içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Parayla sevgi satın alınamayacağını bilseniz de, parasal konulara önem veriyorsunuz. Para mevzularının aşk hayatınıza müdahale etmemesine özen gösterin. Sizin paranız size yeter.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Aralık 2022)
Önümüzdeki günlerde elinizi ayağınıza dolaştırabilecek olaylar gelişebilir. Sabırlı davranarak birçok planı bozabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed