Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (27 Eylül 2013)
Bazı konuların kontrolünü ele almanız gerekiyor olabilir. Müdahale etmemeniz durumunda karışabilecek durumlar söz konusu olabilir. Cesaretiniz, adanmışlığınız ve pratikliğiniz teklif ve önerilerinizle diğerlerini ikna etmenizi sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (27 Eylül 2013)
Özel dostluklarınız var. Çok önemsiyor, birçok değerinizin önüne koyuyorsunuz. Son günlerdeki düşünceli durgunluğunuzun bu ilişkilerle bir bağı var gibi. Son zamanlarda sizi doğrudan ilgilendirmeyen üzüntülere karşı bağışıklı gibisiniz. Kendinize dönük biri olmayışınız, bu tavrınızın bilinçli bir kaçış olduğu şeklindeki görüşleri doğruluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (27 Eylül 2013)
Bugün biraz şıpsevdi tutum içindesiniz. Başladığınız işleri sürekli yarım bırakma eğilimindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (27 Eylül 2013)
Kontrolsüz ve yaralayıcı konuşmaların olduğu ortamlardan uzak durmaya çalışın. Söylenenler sizi hedef almıyor olsa bile, üzerinize alınıp acaba beni mi ima ediyor diyebilirsiniz. Bugün kelimeler can yakma potansiyelindeler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (27 Eylül 2013)
Haftanın son gününde pozitif gelişmelerle i içesiniz. Kardeşlerle ilişkilerin sıcak ve uyumlu yaşanabileceği zaman dilimleri söz konusu. Bir bakıma yolunda gitmeyen sorunları aşabilecek adımlar atılabilir. Eğitim hayatınızda daha geniş İmkanlara kavuştuğunuz bu dönem şans sizden yana. Yolculuklar yanında anlaşmaların akıcı ilerleyeceği gelişmeler öne çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (27 Eylül 2013)
İlişki problemlerinin üzerine gidiş yönteminiz, çözümsüzlük bırakmayacak biçimde. Hakkettiğiniz birçok kazanım dönemsel engeller nedeniyle kapınızda bekliyor, sabırlı olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (27 Eylül 2013)
Duygusal yoğunluğunuzu karşı cinse ifade etmek konusunda çok başarılı olduğunuz söylenemez. İlişkinizde daha mutlu olmak için düşüncelerinizi sevgilinizle paylaşmalısınız. İş konularında ilginç gelişmeler gündemde. Beklediğiniz gibi gelişen olaylar sizi heyecanlandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (27 Eylül 2013)
Para konularında doğru hesaplar yapmanız gerekiyor. Ertelemek zorunda kaldığınız bazı harcamalarınızı bugünlerde gerçekleştirme niyetiniz, acelecilik olarak değerlendirilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (27 Eylül 2013)
İletişimlerinizde ve çevreyle bağlantılarınızda bir hareketlenme olacaktır. Alacağınız kararların sonuçları sizin için olumlu olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142027 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed