Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Maddi konularda ani harcamalardan oluşan kayıplara karşı dikkat etmeniz gereken bir gün. Bugünlerde harcamalarda aşırılığa kaçmanız bütçenizde çok fazla açık vermenize neden oluyor. Sorunlarınızla kimseyi meşgul etmeden bazı kararları tek başınıza alıyor olmanız yakınlarınızın gözünden kaçmayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ekim 2022)
İnsanlardan uzaklaşmaya ve kafanızı dinlemeye ihtiyacınız var. Fakat bu sıralar bunun için pek fırsatınız olamayacak. Aşk yaşantınızda yeniliklere açık olun. <br>İnsanların gevşek davranışlarından çok, bu davranışın getirdiği sarsıntıya şaşkınlıkları sizi deli ediyor. Fakat bu insanlardan ne kadar uzak durmaya çalışsanız da, onlar gelip sizi buluyorlar. Kendinize kaçamak bir izin çıkartmaya çalışıyorsunuz. Ama bu yaz hiç şansınız yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2022)
AŞK: Bugün duygusal yönünüzağır bastığı için hayalleriniz hepuç noktalarda. Oysa partnerinizindurumu maddi konularda bazışeylere elverişli değil. Onukırmamaya dikkat edin.PARA: Daima başarıyı yakalama,zirveye çıkma dürtüleriniz oldukça kabarık. İşverenleriniz bu halinizden memnun. Olduğunuzyerde durmayı bilirseniz işinizi kaybetmezsiniz.SAĞLIK: Enerjik olduğunuz görülüyor amaacımasız olmayın. Ruh haliniz bozulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Yabancı birinden geliştirici ve önemli bir teklif alabilirsiniz. Düşünüp taşınmadan kesin yargılara varmayın. Büyük hayallere kapılıp büyük laflar etmeyin. Ancak bugün yeni işbirliklerinden güzel kazançlar çıkarabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Evlilik, ortaklıklar ve anlaşmalar açısından kritik bir gün. Dışsal koşullara uyum göstermek ve yeni önerileri temkinli karşılamak gerekecek. Başkalarından destek almakta zorlanabilirsiniz. Maddi açıdan da bazı karşıtlıklar söz konusu. Güven sağlamaya kararlı olduğunuz bu süreçte olayları kontrol etmekte yaşayacağınız sıkıntılara dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ekim 2022)
İş yaşamınızda güne yoğun bir başlangıç yapacaksınız ve çalışmalarınızı hızlı olarak devam ettirebileceksiniz. İki farklı konu gündeminize gelecektir ve enerjinizin önemli bir kısmını işinizle ilgili konulara harcayacaksınız. Tepkilerinizi net olarak ortaya koyuyorsunuz ve oldukça açık konuşacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise daha sakin davranmaya çalışacaksınız ve disiplinli bir şekilde çalışmalarınıza devam edebileceksiniz. İş arkadaşlarınızla aranızda bazı küçük sorunlar ortaya çıkabilecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Kendinizi özgürleştirmenin yolunu arıyorsunuz. Kendi gerçeğinizin peşinden giderken, kimi zaman rehberliğe ihtiyacınız olabilir. Yardım istemeden önce, kendi yapabilirliklerinize ve kaynaklarınıza bakmalısınız. İşinizi ilgilendiren davranışlarınızda daha duyarlı, ilgili, anlayışlı, adaletli olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Parasal yönden oldukça rahatsınız. Fakaf çok fazla bonkör olmanız yüzüdnen zaman zaman sıkıntıya düşüyorsunuz. Kendinizi daha fazla düşünmeli, bu kadar verici olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ekim 2022)
İkili ilişkilerinizde çok önemli olmasa da çeşitli sorunlar yaşayabileceğini bir gündesiniz. Duygularınız yoğunlaşıyor ancak sinirsel bazı gerilimler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed