Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Dostluk adına üstlendiğiniz yükümlülüklerin bir kısmını, yoğun sevgi ortamınızdan arınarak değerlendirmeniz yararlı olacak. Aileniz sizden bir konuda destek bekliyor, bunu fark etmelisiniz. Arkadaş çevreniz ve onlarla ilişkileriniz tüm sosyal tatminlerinizi karşılayabiliyor. Ama bu yoğunluk birtakım zaaflı kişilikleri sizden gizleyebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün tartışmaya açık konular bulacaksınız. Ancak kavga etmekten sakının. Özellikle yakın çevrenizde ailenizi ve sizi çekemeyenleri keşfedeceksiniz. Bunun bedelini ağır ödemek istemiyorsanız dinlemekle yetinin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Belki farkında değilsiniz ama pekçok seveniniz var. Onlar sizi öyle önemsiyorlar ki her zaman destekleri arkanızda. Bunu bilerek hareket edip asla umutsuzluğa düşmeyin. Maddi sıkıntılarınız bitiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Artık gündeminiz daha önemli konularla doluyor. Başkalarının etkinliği artarken ortaklıkları içine alan mücadeleler söz konusu. Kendinizi aşırı baskı altında hissedebilirsiniz. Maddi manevi beklentileriniz bu dönem sarsılabilir. Aynı zamanda eşin duygusal beklentileri sizi yoracaktır. Neyse ki kişisel açıdan sizi harekete geçiren iş konuları ve yeni kazançlar öne çıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Bugün içinizde güçlü bir heves duyacak yaptığınız işte daha başarılı olmak için tüm enerjinizi kullanacaksınız ve yaptığınız işlerde başkalarının dikkatini üzerinizde toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
İkili ilişkilerde hislerinizi ikinci plana atıp, mantığınızın sesini dinlemeniz gerekiyor. İşyerinizdeki bir çalışma arkadaşınıza duyduğunuz güvensizlik, önümüzdeki günlerde iyice pekişebilir. Çok kararlı durduğunuz bir konuda birtakım çekinceleriniz var. Bunları açığa vurmanızda yarar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bugün gereksiz bir harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle biraz sıkılabilirsiniz. Günün sonuna doğru bunun muhakemesini yapmanız gerekebilir. En iyisi günün başında kendinize hakim olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Uzakça bir akrabanızın sizin yakın ilginize ihtiyacı var. Bu yakınlaşmayı sağladığınızda duyduğu bu ihtiyacın ne kadar haklı olduğunu göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed