Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2023)
Risklerden uzak durmanız ve finansal sorunlarınızı iyileştirmeniz gereken önemli bir gün. Ailevi konularda baskılandığınızı hissettiğiniz sorunlara karşılık ne yapacağınızı ve nasıl davranacağınızı bilmeniz sizler için daha hızlı adım atmanıza yardımcı olacaktır. İyi niyetlerinizin dozuna dikkat edin. Çünkü gereğinden fazla yapılan iyilik, iyilik değildir. Bu konuda kendinizi frenlemeli nerede duracağınızı bilmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Ocak 2023)
Hayal alemine dalmak sizi gerçeklerden uzaklaştırıp zarar görmenize neden olabilir. Parlak sözlerin etkisi altında kalarak kendinizi yıpratabilirsiniz. Dengeli ve kararlı davranmaya gayret ederek terslikleri önleyebilirsiniz. En iyisi bugün basit ilişkilerinizden uzak durmak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2023)
Duygularınız sizi yönlendirmiyor ancak arada bir yönlendirirse çevrenizdekileri daha mutlu edersiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2023)
Alışık olmadığınız bir ortamda ve konuda çalışmanız gerekebilir bugün. Bu sadece size değil bir grup insana yarar sağlayacak. Toplumsal sorumluluk adına ve karşılıksız vermeyi gerektiren bir organizasyona dahil olabilirsiniz. Öne çıkarak sorumluluk almanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2023)
Eve ve güvenliğe yönelik konular sizin için bugün daha öncelikli olabilir. Bugün kendi iç sesinize kulak verecek imkanlar olsa da harcamalar ve yatırımlar söz konusu olabilir. Aynı zamanda ailenizle hoş zaman geçirmek ve birlikte olmak hayatınıza pozitif etkiler getirmekte. Ancak gereksiz inatlardan ve harcamalardan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Ocak 2023)
İstikrar için, çabalarınız yeterli görünmese de umut var. Mevcut koşullar, birçok insan gibi sizin de umutlarınızı sınırlayabiliyor. Zor günlerden geçici olarak kurtulurken, yeni gerginliklerin hazırlığını yapmak durumunda kalmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2023)
Özel günlere karşı unutkanlığınızda dikkatli olabilir, bugünü sizin için unutulmaz bir gün olarak değerlendirebilirsiniz. İş hayatında olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü. Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Ocak 2023)
Biraz da itelenmeyle sağladığınız birikim sizi bugünlerde dardan kurtaracak. Sıkıntılarınızın dağılması anlamında biraz kıpırdanmalar var. Bu konularda yaşadığınız kırgınlık korkusu, sizi aşırı cömert davranışlara itiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Ocak 2023)
Kendinize daha fazla özen göstermelisiniz. Özellikle şu günlerde sağlıkla ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed