Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2022)
Sizi endişelendiren bazı durumlarda yardıma hazır olursanız olaylarda fark yaratma şansınız olabilir. Planlarda oluşacak kaçınılmaz değişikliklerle ilgili katkılarınız akraba veya arkadaşlarınızın sizi takdir etmesine neden olabilir. İş hayatınızla ilgili bir yenilik ilgi çekici olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gün genelinde boşlukta ilerleyen Ay, gün içerisinde, ne yapacağımıza karar vermekte zorlanacağımıza veya belirsizlik, isteksizlik ya da kararsızlık hislerinin hakim olabileceğine işaret ediyor. İlişkilerimizde sorumluluk sahibi olmamız ve gerektiği durumlarda sakinliği korumamız, mantıklı çözümler üretmemiz daha doğru olacaktır. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Venüs ise, birkaç hafta boyunca, aşk hayatımıza daha ciddi yaklaşma ihtiyacı duyacağımıza, eğlenceli ve uçarı değil, ayağı yere basan ilişkilerin ve ilişkilerde sorumlulukların ön plana çıkacağına işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Mayıs 2022)
Hiç uygulayamayacağınız projelerle yaşamınızı güçleştirmemeli, küçük tatminlerle yaşayan insanların mutluluklarından ders çıkartabilmelisiniz. Yakın bir zamanda bazı küçük problemlerinize çare olabilecek çok somut öneriler gelebilir ve karamsarlığınızı atabilirsiniz. Uzun bir süredir beklemede olduğunuz bir haber, şu sıralar kapınızda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2022)
AŞK: Sizi cezbeden biri ilebirliktesiniz. Bugün aklınız aşkkonusunda karışabilir ama bunaizin vermeyin. Siz bu kişi ilemutlusunuz zaten. Aileniz de buduruma karşı çıkmak istemiyor.PARA: Öylesine fedakarsınız kikendinizi unutarak başkalarının peşinde koşuyor,birilerini zor durumdan kurtarıyorsunuz. İşyerinizde biriken işlerinizi bitirmelisiniz.SAĞLIK: Her sıkıntılı gün geçirdiğinizde psikolojiksorunlar yaşıyorsunuz. Kötü günleri unutun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2022)
Bugün çocuğunuza, sizden genç insanlara karşı her şeyin en doğrusunu öğretmeye çalışan, akıl fikir veren ve dolayısıyla da olmayanı eleştiren bir tarzınız olabilir. Bu tutumla keyif verip vermediğinizi sorgulayın mutlaka.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2022)
Biraz beklemeli, her zamanki sabrınızı ortaya koymalısınız. İçe dönük olduğunuz bu günlerde önemli kararlar almaktan kaçınmanız lazım. Kendinizi ilişkiler ya da başakları yararına olabilecek çalışmalara adamanız söz konusu. Ancak geçmişle ilgili korkular ve bilinemeyen şeyler nedeni ile zarar görebilirsiniz. Daha temkinli olmanız size fayda sağlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Mayıs 2022)
Bugün işinizde ayrıntılara özen göstermelisiniz yoksa altından kalkamayacağınız projele girebilirsiniz. Ortak çalışmalar size bu konuda bayağı bir yardımcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2022)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Mayıs 2022)
Sıkıntılı dönem geride kalıyor. Paranın önemini biliyorsunuz. Birkaç yerde küçük yatırımlarınız var. Aile içinde bu anlamda bir disiplin oluşturmaya çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Mayıs 2022)
Çıkarcı bir ilişkide zarar görüyorsunuz. Bazı şeyleri netleştirmenizde yarar var. Bu konuda kırıcı olmaktan çekinmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed