Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Bazı sözlerden rahatsız olan kişilerden uzak durun veya ortamdan uzaklaşın! Kuralara uymaya çalışmanızda fayda var. Bilgi saklamamanız veya başkalarının sözlerine güvenmemeniz de yararınıza olur. Araştırmalarınızı yapmalı ve planlarınızı bildiklerinize göre şekillendirmelisiniz. Beklenmedik durumlar nedeniyle işinize karışan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızı ve kendinizi korumalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Düşüncelerinizi ve duygularınızı dengeleyeceğiniz bir gündesiniz. Hayatınıza ilişkin yeni kararlar alabilirsiniz. Bazı gerilimlerinizde bugün kurtulabilirsiniz. Fikirlerinizi çevrenizle paylaşabilirsiniz ve bu konuda oldukça üretkensiniz. Ailenizden bazı kimseler sizden kimi konularda yardım bekliyor olabilir. Onlarla konuşmayı deneyin .
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2023)
İkili ilişkilerinizde maddi kaygılarınız ön plana çıkıyor. Hiç istemediğiniz halde sevdiklerinizle tartışmak zorunda kalıyorsunuz. Bugün, iş ortamınızın daha canlı ve samimi olması için girişimde bulunacak, olumlu sonuç alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Bugün her ne kadar sıkıcı ve sıradan gibi görünse de sizi canland ıracak işlerle uğraşacaksınız. Siz işin içine eğlence katmayı becerebilmişseniz canlılığınız da işinizin hızı da artacak. Para odaklı bakabilirsiniz olaylara.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Bazı değişlikler iş hayatınıza odaklanmanız gereği getiriyor. İşle bağlantılı takım çalışmaları dikkat çekerken, görev değişikliklerine hazır olmalısınız. Ancak beklentilerinizi şimdilik büyük tutmamanız gerek. Başarıya daha fazla odaklanmanız gereken bu süreç fedakarlıkları öne çıkaracaktır. Ãœzerinizde baskı kuran iş ve eve ait konuları planlı ilerletmeniz yararınıza.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ocak 2023)
İş yaşamınızda küçük bazı yeniliklerle karşılaşabilirsiniz ve bunlar sizi heyecanlandıracaktır. Bu yenilikler sayesinde işyerinizdeki veriminizde artacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Ancak canınızı sıkmayın, çünkü her şey yoluna girecek. Yalnızsanız mükemmeli aramaktan artık vazgeçmelisiniz. İdari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabileceğiniz bir gün. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Çok tutumlu olduğunuz için kendi dışınızdaki harcamalardan çok dertlisiniz. Yarınki ağır bir ödemenin sıkıntısını bugünden yaşıyorsunuz. Aile içinde kredi kartı kullanımına yasaklar getirmeyi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ocak 2023)
İlk adımı atmak için harekete geçebilirsiniz. Sevdiğiniz birisiyle karşılıklı olarak vefasızlık suçlamaları içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed