Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2022)
İstediğiniz sonuçları alana kadar yeme içme düzeninizi ve bazı alışkanlıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Paranızı ve sahip olduğunuz şeyleri korumalısınız. Hızlı konuşarak sizi maddi açıdan yanıltmaya çalışan kişiler söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ekim 2022)
İdealist fikirlerinizle dikkat çekebileceğiniz görülüyor. Arkadaşlarınızla aranızda fikir uyuşmazlığından kaynaklanan tartışmalar çıkabilir. Daha dazla değer görmek ve saygınlık duymak isterken süreklilik taşıyan ilişkilerinize zarar vermeniz söz konusu. Fazlasıyla esnek olmanız sizin çıkarınıza olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Kartınız yargılama... Çevrenizdençok fazla şey bekliyor gibi bir halinizvar. Hatta ailenizi yoruyorsunuz buaçıdan. Kendinizi keyifsiz halegetirmeyin her şey harika size.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Reklamını gördüğünüz bir ürün aklınıza çok yatkın gelebilir bugün. Bu tarz bir pazarlama unsuru varsa çevrenizde tedbirli olun. Zira olayın aslı ya da elinize ulaştığı zamanki kişisel tatmini size göre yetersiz kalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2022)
İletişim ve haberleşme konuları sizi oldukça meşgul ediyor. Zihinsel çalışmaların önem kazandığı bu dönem sistemli ilerlemeniz gerekecek. Ancak keyif kaçıran yakınlarla ilişkilerde yapıcı olmanızda yarar var. Duygusal olarak kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Çok farklı bilgilere açık olduğunuz bu günlerde başkalarının görüşlerinden yararlanmalısınız. Kısa yolculuklar sorun yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Bazı kişilerde birtakım kötü niyetler seziyorsunuz. Bugünlerde iş ilişkilerinizde bazı operasyonlar yapabilirsiniz. Sırtınızı güvende hissetmek, sizin için iş yaşamının olmazsa olmazlarından biri gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Maddi konularda bazı gerçekçi kaygılar duyabilirsiniz ve harcamalarınızda dikkatli olmayı tercih edeceksiniz. Ailenizi yada evinizi ilgilendiren konularda harcamalar yapmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Sizden destek bekleyen bir yakınınızı ihmal ediyor en önemlisi bunu farketmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed