Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Belli bir ilişki, iş birliği veya düzenleme kabul edilebilir olmayan bir zeminde gidip geliyor olabilir. Bu durumda, sizin bir yön belirlemeniz gerekecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Uzun zamandır görüşemediğiniz bir dostunuzla karşılaşmanız veya onunla ilgili bir haber almanız muhtemel. Sevdiğiniz insanlar aranızda süregelen huzursuzluklar bugün de devam edecek. Bu yüzden yalnız kalmaya, kendinizi dinlemeye ihtiyaç duyacaksınız. Duygularınızı kontrol etmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Bugün duygu trafiği yaşayabilirsiniz. Duygularınızı kontrol altında tutmalısınız. Evli olanlar bugün yoğun bir sevgi görerek şımaracaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Eşiniz bugün sizin üzerinizde etki bırakmaya çalışabilir. Bunu sivri bir dille yapabilir. Veya tam tersine fark ettirmeden fikrinizi ve kararınızı etkileyecek bir takım girişimlerde de bulunabilir. Mesafeyi korumak lehinize olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2022)
İkili ilişkilerde canlı bir dönemden geçiyorsunuz. Duygularınızı ortaya koymak, kendinizi ifade edebileceğiniz konulara yönelmek sizi mutlu edecektir. Boş zamanlarınızı somut uğraşlarla ya da hobilerle geçirebilirsiniz. Hayatın keyifli yanları size cazip gelse de, ilerleyen saatlerde iş temponuz yükseliyor. Günlük rutinler açısından yoğun geçecek günlere hazırlanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Becerikli olmasına beceriklisiniz fakat bazen küçük bir detaya takılıyor, bütüne bir türlü ulaşamıyorsunuz. Bugün yine önemsiz bir detayla boğuşmak zorunda kalabilirsiniz. Bir süredir problem yaşadığınız bir konu çözüme kavuşup sizi sevindirecek
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Kararlarda ilk kişi olma eğilimi barındırıyorsunuz. Bu konuda ortak hareket etmeniz, muhtemel gelişmeleri olumlu bir hale getirebilir. İş yerinde uzun uğraşlar sonucu elde ettiğiniz bir hak, fazla ciddiye almadığınız ve alışkanlığa dönüşmüş bir özelliğiniz nedeniyle kaybedilmek üzere.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Hesabınızı biliyorsunuz. Fakat yan harcamalarınızla ilgili önlemler almanız gerekiyor. Günü yaklaşan bir borcunuz var ve bunu kapatmak için bir miktar daha borca girmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Haziran 2022)
Yakın geçmişte aldığınız eleştirilere sessiz kalışınızın muhatabınızca bir suçlu tavrı gibi değerlendirilmesi o kadar da önemli değil. Bugünlerde bununla ilgili takılmalarınız beyninizi boşa işgal ediyor. Sabrederseniz, suskunluğunuzun gerçek nedeni yakında ortaya çıkacak ve puan toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed