Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Evinizle ilgili uzun süredir elinizin değmediği işleri halletme fırsatı bulacaksınız. Bu gün yeni tanıştığınız kimselerden gelen her şeyi şüpheyle karşılayabilirsiniz. Bu dönemde sosyal yönleriniz ağır basıyor. Birlikte olduğunuz kimsenin bazı hoşa gitmeyen davranışlarını olgunlukla karşılamalısınız. Hemen olur olmaz konuşmalardan kaçınmalısınız. Kendinizi akıntıya bırakırsanız herşeyi berbat edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Bugün sizin için zor ve yorucu bir gün olabilir. Sevdiklerinizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz fakat bunun için fırsat bulamayabilirsiniz. Ailenizden birinin sizin hakkınızda doğru olmayan düşünceleri var. Bu düşüncelerini değiştirmek isteyebilir fakat başarılı olamayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Hayatınızı zorlaştıran olaylardan uzaklaşacaksınız. İstemediğiniz kişilerden kurtulmanızın tam günü.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Sevdiğiniz insanın sizden saklamaya çalıştığı sırlarının açığa çıkacağı bir gün. Hayatınızı alt üst edecek bu sır, ilişkinizin bitmesi veya devam etmesi açısından önemli bir etken olabilir. Ticari dostluklarınız sebebiyle kazancınız artıyor. Bunun bir kısmını hayır işlerinde kullanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Günlük işlerin getirdiği sorumluluklar sizi zorlayabilir. Çok fazla işbirliğine açık olmadığınız bu süreçte sıkıntılı günler söz konusu. Biraz disiplinli olmalı, somut işler çıkarmaya çalışmalısınız. Uyum ve uzlaşı içinde olunması gereken iş ilişkilerinden fayda sağlanabilir. Daha fazla teknik detayın öne çıkması ile kendinizi geliştirmek yönünde adımlar atılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Kasım 2021)
İşbirliklerine gereken önemi vermeniz gerekirken, yaşanabilecek belirsizlikler size rahatsızlık verebilir. Çalışma arkadaşlarınızla kısa seyahatler düzenleyebileceğiniz bir gün. İletişim yeteneğiniz mesleki konularda çok işinize yarayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Güzel ve uzun dönemli bir ilişki kurma zamanı geldi. Akıllıca davranarak ve gönlünüzün gösterdiği yöne giderek, aşk dolu ve yaşam boyu sürecek bir ilişki kurabilirsiniz. İş ortamının güzel olması veriminiz açısından önemlidir, bu konuda siz de üstünüze düşeni yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve beklentilerinize ulaşmak için çeşitli çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Önceliklerinizi iyi belirlemeniz bu doğrultuda çalışmanız sizin önemli olacaktır. Harcamalarınızda dikkatsiz davranabilir ve anlık isteklerle masraflarda bulunabilirsiniz. Maddi konularda hesaplı davranmanız sizin için önemli olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Akşam yapacağınız bir ziyarette çok enteresan bulup şaşırdığınız bir tartışmaya tanık olacaksınız. Bu tartışmadaki enteresanlığı anlamaya çalışıp işin üzerine gitmeniz sizi küçük duruma düşürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed