Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2022)
Arkadaşlarınız veya ailenizle keyifli planlar yapabilir, birlikte zaman geçirebilir ve günlük sorumluluklarınızdan biraz olsun uzaklaşabilirsiniz. İlgi göstermeniz fazlasıyla karşılık almanıza neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Kasım 2022)
İçinde bulunduğunuz çözümsüzlüklerin birçoğu yüzeysel. Probleme dönüşebilecek olanlarla ilgili sevenlerinizden ve yakın çevrenizden beklediğinizin üzerinde destekler alabileceksiniz. Yavaş yavaş şekillenmeye başlayan bir olumluluk karşısındaki serinkanlı tutumunuzu devam ettirmenizde fayda var. Erken sevinçlerin arkası üzüntü olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2022)
AŞK: Yerinizde duramayankişilersiniz. Tabii ki bu durumsevdiğinizle paylaştığınızortamdan kaynaklanıyor. Durupdururken kıskançlık krizleriyaratmamaya özen gösterin.İŞ: Ruh ve beden sağlığınızoldukça iyi. Bugün iş yerinizdeki baskılardankurtulmuş gibisiniz. Zekanız ve açık sözlülüğünüzsayesinde başarılar art arda sıralanıyor.SAĞLIK: Kulaklarınızdaki ağrılar sebebi iledoktora görünmenizde fayda olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2022)
Hayal kurarak gerçek hayatın zorluklarını aşamayacağınızı anlamalısınız. Önünüze kısa ve sağlam hedefler koyun. Sezgisel yeteneğiniz artıyor. Karşınızdakilerin içinden geçenleri okuyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2022)
Sizi etkin kılan pek çok önceliğiniz var. İş hayatınızı içine alan yurt dışı bağlantılı girişimlerinizle dikkat çekeceksiniz. Süregelen konuların üzerinde durmak, başkalarından destek arayışınızı öne çıkarmak mümkün. Aynı zamanda kendinizi eğitim çalışmalarına odaklamanız gereken bir süreç. Akademik alandaki planlarınızı ele alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Kasım 2022)
Özel hayatınızdaki problemler, iş hayatınızı da etkilemekte. İş yerinizde sürekli dalgınsınız ve arada sırada birtakım hatalar yapıyorsunuz. İş arkadaşlarınızın yardımı sayesinde bu hataları telafi edebiliyorsunuz . Biraz daha kendinize çekidüzen vermeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2022)
Özel günlere karşı unutkanlığınızda dikkatli olabilir, bugünü sizin için unutulmaz bir gün olarak değerlendirebilirsiniz. İş hayatında olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü. Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Kasım 2022)
Maddi konularda oldukça başarılı olacağınız bir gündesiniz ve verimli sonuçlar alabilirsiniz. Küçük imkanları değerlendirerek önemli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Kasım 2022)
Çok övülen duyarlılığınız bu sıralar zaafa uğramış gibi. Gözden kaçırdığınız bazı sorumluluklarınız, yakın çevrenizi şaşırtabilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed