Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Kariyerinizle ilgili gizli kalmış veya unutulmuş bazı detaylar bugün sizi daha dikkatli olmak konusunda harekete geçirebilir. Bir plan hazırlamadan önce kendinize bir yol haritası çıkarmanız sonradan oluşacak sorunlar için yol gösterici olacaktır. Finansal konularda ise yapacağınız ödemeler hiç umduğunuz gibi gelişmeyebilir. Bu gibi durumlar için bir köşede para saklamak iyi bir fikir olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Başladığınız bir şeyi yarım bıraktınız. Sürdürmenin gereksizliğine inanıyorsunuz. Gelişmeler sizi haklı gösteriyor. Önemli bir açmazınız var. Sizin istediğiniz biçimde değil, koşulların elverdiği biçimde şekillenecek. Son günlerde genel görüntünüzün ötesinde bir canlılık içindesiniz. Oldukça mutlusunuz bugünlerde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Dengelerinizin bozulabileceği birgünü yaşayabilirsiniz. Ölçülülükkartınız bunu gösteriyor. Kendinizidengeleyin. Enerjinizi yüksektutmaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Maddi dünyaya ait konularda mantıklı davranma ve kazanç hedefleyen kararlar alma şansınız olmayabilir. Bugün para sizin için gereğinde gözünü kırpmadan feda edilebilir bir şey. Sonradan üzülme ihtimalini de düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Düzeninizi ve çalışma koşullarınızı yenilediğiniz, tamamlanması gereken işlere önem verdiğiniz görünüyor. Günlük rutinleri bitirmeye çalışırken gün ortasında başka konular gündeminizde olacak. Ortakla işlerinizi ve önerileri akılcı değerlendirme zamanı. Başkalarından destek görmekten çok, size karşı duran kişilerle uzlaşmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Tam anlamıyla bir iş insanısınız. İşinizi seviyorsunuz kolay, kolay bulunamayacak iş ilişkileriniz var. Ama yine de iş hayatınızla aranızda bir kopukluk var. Bugün de yine bir gönülsüzlük sergiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Özel günlere karşı unutkanlığınızda dikkatli olabilir, bugünü sizin için unutulmaz bir gün olarak değerlendirebilirsiniz. İş hayatında olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü. Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Yarı şikayetçisiniz. Göğüsleyemeyeceğiniz borçlanmalara yanaşmayın bu dönem. Uzak bir yerdeki para tartışmasının içindesiniz. Ne tür bir rolde olduğunuz ve bu tartışmanın içinden karla mı, zararla mı çıkacağınız önümüzdeki günlerde konuyla ilgili bir davetten sonra anlaşılacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Yeni tanışıklılıkları kalıcı arkadaşlıklara döndürmede, birtakım problemler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed