Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Aile içinde geçen bazı problemleri çözme işi bugün size kalabilir. Uzlaşmacı yapınız ve toparlayıcı kişiliğiniz sayesinde durum umduğunuzdan daha da kolay olabilir. Yer değiştirme, taşınma veya eviniz ile ilgili bir takım arızaları çözmekle uğraşabilirsiniz. Bunlar üstesinden kalkabileceğiniz çözülebilir sorunlar olduğu için kendinizi çok fazla stres altına sokmayın. Bugünü daha çok kariyeriniz ile ilgili farkındalık oluşturarak geçirin. Zira ileriki günlerde buna çok ihtiyacınız olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Bugün önemli huzursuzluklara açık olacağınız bir gün içerisindesiniz. Aslında iradeli davranabilseniz bu huzursuzluklar büyümeden önlenebilecek şeyler ama siz kendinizi bazı konulara o kadar şartlamışsınız ki kendi düşüncelerinizden başkalarına önem vermek şöyle dursun onları dinlemiyorsunuz bile.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Kartınız Felaket... Yakın bir dostunuzun size yardım etmesinde fayda var. Bugünkü kartınız tam anlamı ile destek ihtiyacını belirtiyor. Aksi halde emekleriniz boşa gidebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Duyacağınız beklenmedik bir haber bugün keyfinizi kaçırmaya yetebilir. Anlayıp dinlemeden verilen cevaplara, ölçüsüz tepkilere gerek yok. Oturup konuşmaya birbirinizi anlamaya ve yapılacakları planlamaya ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Tüm dikkatiniz ortaklaşa para konularına yönelmiş durumda. Ödemelerinizi yeniden planladığınız bu dönem dengeli olmalısınız. Ortak harcamalar artarken, eşin para durumu sizi yeterince zorlayacaktır. Finansal açıdan güçlenmek istediğiniz bu günlerde riskli adımlar atmaktan kaçınmalısınız. Yanıltıcı etkilerle hatalı kararlar alınabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Haziran 2022)
İş ilişkilerinizde aktif olmak isteyeceğiniz ve iletişime ağırlık verebileceğiniz bir gündesiniz. Detay gerektiren konularla ilgilenebilir, araştırmalarınız için bilgi toplayabilirsiniz. Bugün iş çevrenizde birçok olumlu bağlantı kurmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2022)
İşinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Standardınızın üzerine çıkabileceğiniz bazı fırsatları risk sayıp kenara atabiliyorsunuz. Standardınızı koruyabilmek sizin için çok önemli. Beklentilerinizi akıllıca sınırlamış görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Bazı sorumlulukları zamanında reddetmeniz, sizi zor durumlara düşmekten kurtarabilir. Ãœstlendiğiniz bir yükümlülüğün size artık ağır geldiği şeklindeki düşünceniz, size belli bir çevrede puan kaybettirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed