Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2023)
Bugün duygusal hayatınızda, sizi derinden etkileyebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün ayrıca maddi konularda şanslı olabileceğiniz bir gündesiniz. Hatta kalıcı olabilecek bazı kazançlar sağlamanız da mümkündür. Yeni iş teklifleri almanız da ihtimal dahilindedir. Bugünkü tek olumsuzluğunuz ailenizle olan ilişkilerinizin biraz soğuklaşmasıdır. Karşı cinsle yeni ilişkiler geliştirebilir ya da mevcut olanı mükemmel hale getirebilirsiniz. Sağlık açısından, kendinize dikkat etmeli ve vitamin alarak biraz daha forma girmeniz gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mayıs 2023)
Özel dostluklarınız var. Çok önemsiyor, birçok değerinizin önüne koyuyorsunuz. Son günlerdeki düşünceli durgunluğunuzun bu ilişkilerle bir bağı var gibi. Son zamanlarda sizi doğrudan ilgilendirmeyen üzüntülere karşı bağışıklı gibisiniz. Kendinize dönük biri olmayışınız, bu tavrınızın bilinçli bir kaçış olduğu şeklindeki görüşleri doğruluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2023)
Düşüncelerinizi çevrenizle paylaşırken geleneklerinizi unutmamalısınız. Yapacağınız ufak bir hata dost kaybına neden olacak. Bugün karmaşık ortamlar hazırlamaya meraklısınız ama öncelikle partnerinizi gönlünü almanız gerekiyor. Onu çok kırmışsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2023)
Kardeşiniz veya bir akrabanızla ailenizi ilgilendiren bir konuda fikir birliği sağlamak, ortak hareket etme kararı almak için uygun bir gün. Belki de tüm aileyi ilgilendiren mutlu bir organizasyona birlikte imza atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2023)
Ay artık burcunuzda ilerlemeye başladı. Size güven veren girişimleriniz hızlanmakta. Huzur ve sakinlik ihtiyacınızı besleyecek temalara yakınlaşıyorsunuz. Bu günlerde sosyal paylaşımların getirdiği fedakarlıklar ve destekler öne çıkabilir. Ancak geleceğe dönük planlarınızda daha sağlam kararlar almaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mayıs 2023)
Daha akılcı davranmak zorundasınız. Sakin, soğukkanlı davranarak sonuca ulaşmak daha mümkün görünüyor. Düzeltmek istediklerinizi, gerginliğin üzerine gergin bir tavırla giderek düzeltemeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2023)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mayıs 2023)
Paylaşmacısınız. Ama insanların destek gereksinimlerini açıkça beyan etmeleri gerekiyor. Para sizin için bazen, tutumluluğunuzun yararlarını gösteren ve bu yanınızı onore eden bir araçtan başka bir şey değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mayıs 2023)
Bazı şeyleri ertelemeye değer bulduğunuz şeyleri yeniden gözden geçirmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed