Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2017)
Bugün düşündüğünüz bir iş veya aşk ilişkisinin birden bozulduğuna tanık olabilirsiniz. Bunda sizin payınızın olup olmaması önemli değil. Önemli olan olayın gerçekleşmesidir. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız, bu konunun zaten size fayda getirmeyeceğiniz bilin yeter. Bunun yerine karşınıza çok daha başka bir fırsat çıkacak ve diğerini size unutturacaktır. Eskiyi bırakıp, yeniye sarılmalısınız. Endişelendiğiniz ve hatta üzüldüğünüz bir konuda, aslında çok güçlü durumda olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Bu durumdan dolayı sevinecek ve herşeye yeni bir şevkle yaklaşacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ağustos 2017)
Akşama yakın öğreneceğiniz bir şey, sizi çok sabırsız bir yanınızla tanıştıracak. Bugün bol görüşmeli bir gün geçireceksiniz. Sık, sık vazgeçip yeniden ele aldığınız hassas bir konu, sürekli üzerinde durmanızı gerektirecek bir sorun haline gelebilir ve önümüzdeki birkaç gün, temel meseleniz olarak hep gündeminizde kalabilir. İyimserlik ve tez canlılığı bir arada harika barındırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2017)
Zorla güzellik olmaz sözünü savunurken neden şimdi siz baskı uygulamaya çalışıyorsunuz?
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2017)
Mantıklı yapınızı su yüzüne çıkarmaktan korkmamalısınız. Duygusal değişimlerinizin size sağlayacağı avantajları doğru şekilde değerlendirmelisiniz. Özel konumunuzu zorlamak yerine çevresel olayları bir bütün olarak düşünmelisiniz. Şanslı bir gündesiniz. Bu durumum iyi değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2017)
Bugün yakın çevrenizde ani değişiklikler yaşanabilir. Hızlı gelişen durumlara ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Paniğe kapılmayın. Özellikle anlaşmalar ve sözleşmeler konularında sakin ve sağduyulu davranmalısınız. Dedikodulara kulak asmayın. Kardeşler konularında da hareketlilik yaşayabilirsiniz. Desteğinize ihtiyaç duyabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ağustos 2017)
Daha önceden planladığınız şekilde çalışmalarınızı sürdürebileceksiniz. Bildiğiniz yöntemlerden vazgeçmek istemeyeceksiniz ve sistemli olarak isteklerinizin üzerine gidebileceksiniz. Ancak iç dünyanızda geleceğinize ilişkin bazı kaygılar duyabilirsiniz. Geçmişe ilişkin bazı konular gündeme gelebilir yada sizi yeniden düşündürebilir. Bugün stresten uzak durmaya çalışmalısınız. Akşam saatleri işinizle yeni bir karar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ağustos 2017)
Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ağustos 2017)
Çevrenizdeki bazı para korkularının yapay olduğunu düşünürken, bu konuda aşırı iyimserlikten de kaçınmalısınız. Hiç huyunuz olmadığı halde parayla ilgili gösterdiğiniz bir gizlilik, size gereksiz sıkıntılar yaşatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ağustos 2017)
Yeni bir karar almak için uygun bir günde değilsiniz mantık hataları yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed