Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2023)
Evinizi ya da işinizi ilgilendiren konular ön planda. Günün normal akışının dışında ya da alışkanlıklarınız haricinde olaylarla veya işlerle ilgilenilmesi gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Mart 2023)
İnsan ilişkilerinizdeki problemleri azaltmak sizin elinizde. Kafanızı daha az meşgul eden, sizi daha az yıpratan arkadaşlıklar kurmalısınız. Ailenizden biri sizi çok düşünüp sorun ediyor. Hayatınızda bugünlerde bazı yenilikler yapacaksınız. Önünüzde büyük harcamalar olabilir. Hoşlanmadığınız birini fazla sorun ediyor, onunla yatıp onunla kalkıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2023)
AŞK: Bekarlar için bugün hayat arkadaşı seçimi arifesi. Sizler tam anlamı ile aşkı ve mutluluğu hak eden kişilersiniz. Değişime kendinizi hazır hissediyorsunuz. PARA: Hoşgörülü olduğunuz kadar yarınınızı güvence altında tutma düşkünlüğünüzle biliniyorsunuz. Yatırım hatalarınızdan başkalarını sorumlu tutmayın. SAĞLIK: Bugün dikkatsizlik ve tedbirsizlik sebebi ile bacak veya ayak bölgenizde burkulma, ezik veya ufak yaralar oluşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2023)
Uzun zamandır duygusal yaşamınızda aradığınız mutluluğu bulamadınız. Aradığınız kişiyi bulmak üzeresiniz. Yine de ciddi bir kez daha düşünmek yerinde bir hareket olur. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok. Sonunda her şey yoluna girecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2023)
Yaratıcılığınızın arttığı son derece üretken bir gününüzdesiniz. Etrafınız tarafından övülecek ve davetler alacaksınız. Eğlenmek isteyebilir, kendiniz için alışverişe çıkabilirsiniz. Ancak bugün pek çok konuda kararsızlık çekebilir ve kendi kendinizi bunaltabilirsiniz. Ayrıca beraberliklerinize çok fazla anlam yüklemeyin. Biraz rahat olun, gevşeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Mart 2023)
İşlerin yoğunluğu azalacak. Haftanın ortalarında daha rahvan bir ritme girebilirsiniz. Görüştüğünüz bazı iş ilişkilerinizin üzerlerinde beklediğiniz etkiyi fazlasıyla göstermiş görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Mart 2023)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Mart 2023)
Çevrenizdeki insanların etkisi altında kalarak aşırı derece masraf yapabilirsiniz. Maddi anlamda herhangi bir olumsuzluğun gündeme gelmemesi için sıksık gerçeklerle yüzyüze gelmelisiniz. Gerçekleri dışlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Mart 2023)
Enerjik bir gündesiniz ama aynı zamanda kişilik çatışmaları yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed