Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Bugün, zaman zaman düşüncesiz bir tutum içine girebilir ve bazı arkadaşlarınıza karşı anlayışsız davranışlar sergileyebilirsiniz. Dostlarınızı darıltmanız ya da sizin onlara gereksiz yere darılarak bir anda defterden silmeniz mümkündür. İşvereninizden ya da üzerinizde otorite sahibi olan kimselerin engellemeleriyle karşılaşabilirsiniz. Duygusal hatalara açıksınız. Yanlış bir aşk ilişkisine girmeniz, normal zamanlarınızda size sıradan görünebilecek kimseleri bir anda aşırı beğenmeniz olasıdır. Bu döneminiz geçince aslında o kimseden hoşlanmadığınızı anlayabilirsiniz. Eğer evli ya da sürekli bir ilişkisi olan bir boğaysanız birlikte olduğunuz kişiye verdiğiniz bir sözü yerine getirmekten kasıtlı olarak kaçınabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Dikkatinizin dağınık olduğu bir gündesiniz. Yoğun iş günleri ve ailevi problemler yüzünden sinirleriniz oldukça yıpranmış durumda. Bugünü sevdiğiniz işlere ve sevdiğiniz insanlara ayırmalısınız. Yakınlarınızdan alacağınız bazı haberler sizi etkileyecek ,onların yararına girişimlerde bulunmayı isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
AŞK: Partnerinize karşı çokanlaşılmaz ve huysuzdavranıyorsunuz. Bu onungerilmesine neden oluyor. Sizianlamayı denese de gün gelipbunu denemekten vazgeçebilir.Ne yaptığınızın farkına varın.İŞ: Herkes tarafından seviliyorsunuz ve cana yakınbir yönünüz var. Herkesi ciddiye almanız, iyi birdinleyici olmanız sizi işinizde üstün kılıyor.SAĞLIK: Çiçek kokuları ilginizi çok çekiyor vekeyfinizi yerine getiriyor. Oda kokuları kullanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Bugün trafikte geçireceğiniz zaman sıkıcı olabilir. Kestirmelerdense, gecikmeli de olsa en iyi bildiğiniz yolları tercih edin. Kardeşinizle ya da yakın çevreden biriyle ciddi bir konuşma yapmanız gerekebilir. Sukunet şart.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve sözleşmelerle ilgili koşullar ön plana çıkabilir. Bugün kulağınıza pek çok haber çalınabilir. Bu haberler içinde yakın çevrenizde değişiklikler de olabilir. Kardeşlerinizle aranızda sorunlar varsa bu sorunları çözmek için olumlu bir gündesiniz. Aynı olumlu hava bekleyen ya da kararsızlıkların yaşandığı iş anlaşmalarınız için de geçerli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Pazar gününüzü evdeki işlerle uğraşarak geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Fakat akşama doğru dinlenme fırsatı bulacaksınız. Zaten bu haftaya bakılacak olursa buna çok da ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
İşinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
Önünüzde büyük bir ödeme var. Bunun hazırlığını daha tamamlayamadığınız için, heyecanlısınız. Gelirinizden şikayetiniz yok. Akılcı tutumunuzla para durumunuzu dengeliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ağustos 2022)
İşlerinizi ayarlamanızda yarar var. Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz olabilir. Gitmek zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed