Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2022)
Bazı konularda size oldukça işe yarar fikirler verebilirler. Bunları değerlendirmelisiniz. Bozuk giden aşk, iş ve dostluk ilişkilerinizde bir düzelme durumu, iyiye doğru dönüş olabilir. Kararsızlığı ve tembelliği bir yana bırakmalısınız. Her türlü ihtiyacınızı gözden geçirip, fazla zaman kaybetmeden bunları halletmelisiniz. Yapmayı düşündüğünüz şeyler çok önemli değillerse bunları sonraki bir güne ertelemenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Haziran 2022)
Son bir kaç günün yoğun duygusal atmosferinden sonra bugün sizin için daha rahat koşullar söz konusu. İş düzeninize ve sağlığınıza daha fazla özen gösterecek, arkadaşlarınızla bir davete katılacaksınız. Pireyi deve yapma huyunuz yüzünden aile içinde sık sık huzursuzluğa neden oluyorsunuz. Biraz daha hoş görülü olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2022)
AŞK: Bugünlerde adeta küçükhesaplar peşinde koşuyorsunuz.Sevdiğiniz kişiden elbetteşüphelenebilirsiniz ancakşüphelerinizi çok açık ve net birşekilde gösteriyorsunuz.Partneriniz buna sinirleniyor.PARA: Matematiğinizin oldukça kuvvetli olduğunubiliyorsunuz ancak para harcamak konusundairadeniz matematiğinize uyum sağlamıyor.SAĞLIK: Vitamin eksikliğinden gelenhalsizlikleriniz olabilir. Bol meyve tüketmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2022)
Hedefinize ulaşmak için insanlarla ilişkilerin ne kadar anlamlı olduğu ortaya çıkıyor. Eğer yarınlarınızı garanti altına almak istiyorsanız, kimlerle iş birliği yaptığınızı ve kimlerle çalıştığınızı dikkate almalısınız. Sıradışı bir yaşamı özlüyorsanız seçiminizi de ona göre yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2022)
İş hayatında sizi bekleyen değişiklikler var. Uzun zamandır verdiğiniz emekler başkaları ile ortak hareket edeceğiniz imkanlara işaret etmekte. Bir yandan da başarıya odaklı çalışmalar içindesiniz. Sorumluluk almaktan kaçınmayacağınız bu günlerde etkinliğiniz öne çıkıyor. Yaptıklarınızın görünür olması açısından şanslı bir dönem yaşadığınız söylenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Haziran 2022)
Ortaklaşa çalışmalarınızdan elde ettiklerinizin muhasebesini yapabileceğiniz bir gündesiniz. Parasal konularla ilgilenmeniz gerekebilir. İleride karşılaşacağınız mali bir dar boğazı gözönüne almanız ve bu yönde planlar yapmak zorunda kalışınız olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Haziran 2022)
Bu kadar kuruntulu olmanız, sizi güzel bir ilişkiden mahrum ediyor. Kendinizi biraz gevşetir ve rahatlatırsanız, aşk hayatınız herkesi kıskandıracak boyutlarda olacak. Bugün iş çevrenizdeki kişilerin bazı yalanlarıyla karşılaşmanız mümkün. İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Haziran 2022)
Para konularında inisiyatifi kimseye kaptırmak istemiyorsunuz. Paranın idaresinin sizin iradenizde olması gerekiyor. Kendi dışınızdaki harcamalarla ilgili sorun yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Haziran 2022)
Geleceğiniz adına çok verimli bir hazırlığın içindesiniz. Ama bu konuda size yapılacak telkinleri önemsemeniz halinde bu hazırlıktan vazgeçeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed